Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pisanie postów, recenzji - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Pisanie postów, recenzji (/Temat-Pisanie-postow-recenzji-65493)



Pisanie postów, recenzji - poloduda - 24-02-2013 18:43

Witam za drobną opłatą pomogę rozwinąć forum,stronę, bloga.
Piszę posty, tematy, recenzję.. Obojętnie czy to temat czy post czy recenzja od jednego 10 groszy Wink
50 postów - 3,5 zł
100 postów - 7 zł
itd.
No chyba, że ma to być tekst o jakości równej bądź większej niz bardzo dobry to 15 groszy. Jerk2
Płatność na PP. Połowa teraz druga połowa po wykonaniu zadania.
Piszę naprawdę dobrze. Bez takich postów jak '' fajnie plusik za to ''
Polecam ! Smile

Kategorie stron: Wszystko oprócz erotyki i polityki.

100 postów jestem wstanie napisać w maxymalnie Dwa dni. ( ponieważ szkoła. ) akurat teraz przez tydzień mam wolne więc spokojnie 100 postów w jeden dzień i więcej Wink


RE: Pisanie postów, recenzji - Sergeant - 02-03-2013 12:58

(24-02-2013 18:43)poloduda napisał(a):  Witam za drobną opłatą pomogę rozwinąć forum,stronę, bloga.
Piszę posty, tematy, recenzję.. Obojętnie czy to temat czy post czy recenzja od jednego 7 groszy Wink
50 postów - 3,5 zł
100 postów - 7 zł
itd.
No chyba, że ma to być tekst o jakości równej bądź większej niz bardzo dobry to 10 groszy. Jerk2
Płatność na PP. Połowa teraz druga połowa po wykonaniu zadania.
Piszę naprawdę dobrze. Bez takich postów jak '' fajnie plusik za to ''
Polecam ! Smile

Kategorie stron: Wszystko oprócz erotyki i polityki.

100 postów jestem wstanie napisać w maxymalnie Dwa dni. ( ponieważ szkoła. ) akurat teraz przez tydzień mam wolne więc spokojnie 100 postów w jeden dzień i więcej Wink

Jestem zainteresowany. Napisz na pw!
Wymagam skype, bo to co chce przekazać jest godne uwagi. 7groszy to stanowczo za mało, powinieneś ze mną się skontaktować jak najszybciej bo tygodniowo możesz zarobić 100zł poświęcając tylko 3godziny - lub mniej.


RE: Pisanie postów, recenzji - poloduda - 06-03-2013 23:13

Niestety nie wiem czemu lecz nie mogę wysłać do Ciebie PW.


Pisanie postów, recenzji - yazir - 29-03-2014 02:41

Wątek został zamnięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.