Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Co ja robie źle.... - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Co ja robie źle.... (/Temat-Co-ja-robie-zle-65475)

Strony: 1 2


Co ja robie źle.... - ggx077 - 24-02-2013 15:06

Cześć, nienadaje się do zarabiania PPA szukam kogoś kto mi pomoże. Moje filmy mają max 40 odwiedzin w miesiącu. W opisach daje po 40 - 60 słów związane z wideo.

Mam jedno ściągniecie z afryki za 0,00$ i dwa z kanady za 0,32$ nic wiecej!! ( A konto mam założone od grudnia w fc )

W tym momencie jestem na skraju rozpaczy, bo mi usuneli wszystkie blogi + straszą mnie sądem jak będe jeszcze raz tak publikował ( kopiowałem poprostu treść i robiłem kolejny ) zmieniałem czasem linki ale to nie pomogło. Odwiedziń na stronie mialem ok. 300 więc nie było źle!

No i troche w sumie z mojej winy bo była też galeria dla chłopaków Lol no wiecie Jerk

Konto zarejestrowalem na jakieś lewe dane i chce zacząć od nowa!! Szukam pomoc... Wiem duzo jest linkow, ale ja mam graciaka takiego starego, że cs1.6 mam 30fpsów.


RE: Co ja robie źle.... - Gittech - 24-02-2013 15:39

Skoro masz tyle wyświetleń to jedyną odpowiedzią jest słaba nisza...

Chociaż wyświetlenia to nie wszystko, lepiej napisz na którym jesteś miejscu w YT po wpisaniu frazy, nazwy niszy.


RE: Co ja robie źle.... - ggx077 - 24-02-2013 15:47

3 - 6 strona. ale filmiki są co chwile usuwane bo są skopiowane... a ja nie mam dobrego sprzetu by zrenderować film bo 1mb renderowania trwa u mnie 10 minut i często mam blue screen :/


RE: Co ja robie źle.... - bios - 24-02-2013 15:53

Czas chyba zainwestować w nowy pc, albo może jakiś mentor Ci pomoże...


RE: Co ja robie źle.... - cinexik - 24-02-2013 15:58

wcale nie trzeba swojego pliku/filmu robic (oczywiscie najlepiej miec swoj, ale w ostatecznosci skopiowany wystarczy).
moze uzyj strony do podniesienia ilosci wyswietlen i lajkow?
zapewnij sobie dobry start, a reszta przyjdzie sama


RE: Co ja robie źle.... - ggx077 - 24-02-2013 16:37

(24-02-2013 15:58)cinexik napisał(a):  wcale nie trzeba swojego pliku/filmu robic (oczywiscie najlepiej miec swoj, ale w ostatecznosci skopiowany wystarczy).
moze uzyj strony do podniesienia ilosci wyswietlen i lajkow?
zapewnij sobie dobry start, a reszta przyjdzie sama
Łatwo powiedzieć. Mógłby ktoś pomóc albo wkręcić? Odwdzięcze się ref linkiem i 20% z miesiąca w którym moje zarobki przekroczą 30$ Tongue


RE: Co ja robie źle.... - cinexik - 24-02-2013 16:47

na forum masz dużo informacji na ten temat (jest odpowiedni dział) no i jest kilku mentorów, którzy mogą cię poprowadzić i wprowadzić do świata PPA.

Wyjdź ze swojego tematu, prosto do działu i zobacz wątki, które znajdują się kilka pozycji pod twoim. Wink


RE: Co ja robie źle.... - Sp00n - 24-02-2013 17:30

Tu masz stronkę do podnoszenia liczby widzów, subów, lajków, komentarzy, udostępnień.

http://www.enhanceviews.com/rpage.php?r=VqXbeFLxePI= - reflink prośiłbym o zarejestrowanie się z niego Smile
http://www.enhanceviews.com - i czysty link Sad

Napisz na PW to dam Ci dobrą niszę jest stara ale jara, na początek wystarczy. Dam Ci metodę jak szukać nisz. Nie polecam kopiować filmów, zrób jakiś fake program czy generator w visual basicu.


RE: Co ja robie źle.... - Max998 - 24-02-2013 17:37

Skorzystam - zarej. z refa Sp00n jako Montes. W razie czego mogę liczyć na wskazówki?


RE: Co ja robie źle.... - kruszq - 24-02-2013 23:58

Jeżeli potrzebujesz filmów w wysokiej rozdzielczości mogę pomóc.
720p - 5 minutowy film renderuje się w kilka minut. pisz :
[email protected]