Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Czy wierzycie we wróżki? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Czy wierzycie we wróżki? (/Temat-Czy-wierzycie-we-wrozki-65474)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


Czy wierzycie we wróżki? - booster12 - 24-02-2013 14:54

Tak jak w temacie. Wierzycie we wróżki? Bo mam takie plany się wybrać, ile to by kosztowało? Big Grin
Pzdr.


RE: Czy wierzycie we wróżki? - kleomenes - 24-02-2013 15:04

Tak, zawsze przed podjęciem ważnej decyzji konsultuje ją z moją osobistą wróżką. Albo jak na egzamin idę to robię sobie odpowiedzi od razu i koszę same najlepsze oceny Big Grin
No proszę cię beka


RE: Czy wierzycie we wróżki? - booster12 - 24-02-2013 15:10

Każdy ma swoje zdanie Wink Ja akurat wierzę Smile Tylko nie wiem do jakiej się wybrać xD Poradzicie coś? ;p


RE: Czy wierzycie we wróżki? - marcel_kk - 24-02-2013 15:17

Kiedys w liceum poszedłem z kumplem do jednej podobno wróżki,
sceneria rodem z horrorów, sufit pomalowany na czarno lub granatowo, trudno określić,
okna zasłoniete, jakieś kadzidełka i świeczki po rogach, na stole cos jak kula,
dziwne karty, kobieta obwieszona jakimis naszyjnikami i innymi nieznanymi
wisiorko-sznurkami, fryz jak po libacji tygodniowej.
Skasowała 20 zł i zaczeła na przepowiadać przyszłość, było nawet ciekawie, przy końcu
seansu koleś powiedział do niej że jak jest taka dobra to niech poda sześć cyfr co zostana
wylosowane w najbliższa sobote w Dużym Lotku i zaczeło się, zaskrzeczała jak wrona,
zaczeła mówic cos o klątwie złegi i zaczęła wrzeszczeć na nas w dziwnym języku chyba Romskim,
szybko zwialismy zanim jej pomocnik nie wyrzucił nas na gebe.
To była moja pierwsza i ostatnia wizyta, wyleczyłem się z przepowiedni.


RE: Czy wierzycie we wróżki? - bios - 24-02-2013 15:19

Wróżki itd... po co to komu? Toż to jest pic na wodę.


RE: Czy wierzycie we wróżki? - tomazzi - 24-02-2013 15:22

(24-02-2013 15:10)booster12 napisał(a):  Każdy ma swoje zdanie Wink Ja akurat wierzę Smile Tylko nie wiem do jakiej się wybrać xD Poradzicie coś? ;p

ja powiem tak :
są rzeczy które się filozofom nie śniły i są ludzie którzy rzeczywiście mają ten dar przepowiadania przyszłości, ale masa jest naciągaczy co tylko wyczyści ci kieszeń

ja osobiście miałem 27 lat temu przypadkowy kontakt z taką osobą - była to koleżanka sąsiadki do której zaglądała będąc przejazdem w drodze do zakopanego
kobieta była aktorką, wygląd bez charakteryzacji i żadnej maski dosłownie wiedźmy i takie role grała w teatrze Witkacego w zakopanym
raz sama mnie zaczepiła w windzie, że musi mi coś ważnego powiedzieć i powiedziała to co jej "to coś" kazało i pomimo, że wtedy jej się w twarz roześmiałem, że w bajki nie wierzę to czas pokazał po latach, że to co wtedy mówiła sprawdziło się


RE: Czy wierzycie we wróżki? - Davi - 24-02-2013 15:23

Lepiej stary nie idź do wróżki ! Raz byłem i nie polecam, przejechałem czarnego kota jak jechałem samochodem od teraz fatum po mnie chodzi! Tu telefon się zepsuł, często mi teraz net pada, ogólnie same problemy!!!


RE: Czy wierzycie we wróżki? - cinexik - 24-02-2013 15:31

Przeważnie wróżki to są rasowe oszustki. Oczywiście są one dobrymi psychologami i znają się na życiu. Zawsze mówią w taki sposób, że nie ważne co się wydarzy, to będzie to oznaczało, że wróżka miała rację. Nigdy nie mówią konkretów (trudno zgadnąć co się wydarzy), a operują ogółami.

Nie radze konsultacji z wróżką, nie dość, że stracisz kasę, to tak naprawdę nie zyskasz nic wartościowego.

Lepiej idź na kebaba albo pizze Wink Przynajmniej się najesz Lol


RE: Czy wierzycie we wróżki? - Max998 - 24-02-2013 15:32

Ja tam nie byłem i nie mam zamiaru się wybrać.
Chyba, że.. do mojego miasta przyjechałby wróżbita Maciej.. Lol


RE: Czy wierzycie we wróżki? - tomazzi - 24-02-2013 15:36

(24-02-2013 15:31)cinexik napisał(a):  Przeważnie wróżki to są rasowe oszustki. Oczywiście są one dobrymi psychologami i znają się na życiu. Zawsze mówią w taki sposób, że nie ważne co się wydarzy, to będzie to oznaczało, że wróżka miała rację. Nigdy nie mówią konkretów (trudno zgadnąć co się wydarzy), a operują ogółami.

Nie radze konsultacji z wróżką, nie dość, że stracisz kasę, to tak naprawdę nie zyskasz nic wartościowego.

Lepiej idź na kebaba albo pizze Wink Przynajmniej się najesz Lol

tą sytuację co ja opisałem to kobieta sama mnie zaczepiła, nie zapłaciłem nic
powiedziała, że po maturze przejdzie mi 2 razy śmierć za plecami, ta kobieta mówiła konkretami, szczegółami co się wydarzy i co się zdarzy i po 27 latach od tamtej chwili mogę powiedzieć, że to co mówiła to się wydarzyło, miało miejsce także są ludzie którzy mają ten dar, ale to nie liczne osoby
99% wróżbitów to naciagacze i oszuści