Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wysyłanie pieniędzy na moje konto paypal czy moneybookers - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Wysyłanie pieniędzy na moje konto paypal czy moneybookers (/Temat-Wysylanie-pieniedzy-na-moje-konto-paypal-czy-moneybookers-65426)



Wysyłanie pieniędzy na moje konto paypal czy moneybookers - konsulmik - 23-02-2013 17:43

Chciałbym zebrać kasę od kilku znajomych i zapłacić za pewną rzecz, ale problem w tym, że nie mam zweryfikowanego konta ani na moneybookers ani na paypal. Słyszałem, że paypal lubi blokować konta i usuwać kasę, nie wiem natomiast co ze skrillem.

Wyglądałoby to tak, że parę kumpli wyśli mi około 20 zł, czyli tam uzbieram np. te 100 zł na koncie i później zapłacę gościowi.


RE: Wysyłanie pieniędzy na moje konto paypal czy moneybookers - marcel_kk - 23-02-2013 18:48

Szybko wyślą, jeszcze szybciej zapłacisz i powinno byc o.k.


RE: Wysyłanie pieniędzy na moje konto paypal czy moneybookers - konsulmik - 23-02-2013 19:16

Czyli co, mówisz że się umówić na to kiedy wpłacają i szybko zapłacić tak? A który z tych serwisów byś polecił do tego planu? Skrilla czy paypal


RE: Wysyłanie pieniędzy na moje konto paypal czy moneybookers - marcel_kk - 23-02-2013 19:19

Ja mam tylko PayPala i z pewnością wiem ze nie lubią jak sie tam ma więcej pieniedzy,
a szczególnie jak sie dokonuje zapłaty temu samemu uzytkownikowi kilka razy pod rząd
jako darowizna. Nie lubia darmowych usług.
Umów sie na 5 szybkich wpłat po 20 zł i odrazu zapłać za rzecz.


Wysyłanie pieniędzy na moje konto paypal czy moneybookers - Artinesse - 05-05-2019 12:24

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.