Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
HourlyRevShare NIESAMOWITE MOŻLIWOŚCI !!! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: HourlyRevShare NIESAMOWITE MOŻLIWOŚCI !!! (/Temat-HourlyRevShare-NIESAMOWITE-MOZLIWOSCI-65423)



HourlyRevShare NIESAMOWITE MOŻLIWOŚCI !!! - Zarzyk18 - 23-02-2013 17:15

Witam Cie na moim profilu poświęconym biznesowi HourlyRevShare. Jest to niesamowity program dający ogromne możliwości zarobku !!! Rozwija się on w niesamowitym tempie na ta chwile ok. 1000 osób dziennie .Program funkcjonuje od grudnia 2012 i jak na razie działa znakomicie. Kompletnie nie trzeba go nikomu polecać żeby ZARABIAĆ !!!

Prowizje od wpłaty sięgają od 4.5% do 6.5% dziennie! Powierzamy nasze pieniądze na 30 dni. Anelia właścicielka programu zarabia na Forex i na Reklamach na co potrzebne są Jej nasze środki.

Naliczenia zysków i wypłaty maja miejsce co.....GODZINA! Tak to nie pomyłka.
HRS płaci w dzień co godzinę .Zapowiada się niesamowity biznes wiec czy warto ryzykować ???

A teraz trochę więcej szczegółów techniczny:

Plan Basic (podstawowy)
• Kwota do zainwestowania wynosi od 5$ do 295$, zarabiasz 0.1875% co godzinę co daje, że w ciągu dnia -24 godzin zarobiłeś 4,5% od zainwestowanej
kwoty, a wciągu miesiąca jest to 135%
• Mając wybrany ten plan system nalicza prowizję według stawki procentowej podanej powyżej z możliwością natychmiastowej wypłaty lub
jej reinwestowania i tak w momencie kiedy na koncie kwota z naliczenia prowizji będzie równa lub większa 5$ można dokonać zakupu kolejnej pozycji
w tym planie, od której znowu następują naliczenia tak jak wyżej % to zostało przedstawione.
• Otrzymujesz 6% prowizji z bezpośrednich skierowań, oraz 3% i 1% prowizji z pośrednich skierowań
• 1000 kredytów reklamowych
• Reklamy do 5 witryn

Plan Premium
• Kwota do zainwestowania wynosi od 300$ do 995$, zarabiasz 0.2291% co godzinę co daje, że w ciągu dnia -24 godzin zarobiłeś 5,5% od zainwestowanej
kwoty, a wciągu miesiąca jest to 165%
• Mając wybrany ten plan system nalicza prowizję według stawki procentowej podanej powyżej z możliwością natychmiastowej wypłaty lub jej
reinwestowania i tak w momencie kiedy na koncie kwota z naliczenia prowizji będzie równa lub większa 300$ można dokonać zakupu kolejnej pozycji
w tym planie, od której znowu następują naliczenia tak jak wyżej % to zostało przedstawione.
• Otrzymujesz 7% prowizji z bezpośrednich skierowań, oraz 4% i 2% prowizji z pośrednich skierowań
• 5000 kredytów reklamowych
• Reklamy do 5 witryn

Plan VIP
• Kwota do zainwestowania wynosi od 1000$ do 10000$, zarabiasz 0.278% co godzinę co daje, że w ciągu dnia -24 godzin zarobiłeś 6,5%
od zainwestowanej kwoty, a wciągu miesiąca jest to 195%
• Mając wybrany ten plan system nalicza prowizję według stawki procentowej podanej powyżej z możliwością natychmiastowej wypłaty lub jej
reinwestowania i tak w momencie kiedy na koncie kwota z naliczenia prowizji będzie równa lub większa 1000$ można dokonać zakupu kolejnej pozycji
w tym planie, od której znowu następują naliczenia tak jak wyżej % to zostało przedstawione.
• Otrzymujesz 8% prowizji z bezpośrednich skierowań, oraz 5% i 3% prowizji z pośrednich skierowań
• 10000 kredytów reklamowych
• Reklamy do 5 witryn

Dostępne procesory płatnicze: STP, LR, PM, Ego Pay.

Kontakt z supportem:

e-mail: [email protected]
Skype: analiestway

Poniżej linki do video ukazujące działanie programu zrealizowane przez znanego marketera i największego lidera Banners Broker w Polsce p.Piotra Nastałka który rownierz poleca ten biznes.

1. http://www.youtube.com/watch?v=xHQ2Tciq0Wk
2. http://www.youtube.com/watch?v=dctTmEm6kTk

W profilu moje wyniki na dzień 23.02.2013 wszedłem wkładem 200$ 19.02.2013 bez osób poleconych !!!

Szczerze polecam ten biznes !!!

LINK DO DARMOWEJ REJESTRACJI :

http://www.hourlyrevshare.net/?ref=Zarzyk18


" Zwykli ludzie często krytykują, oskarżają, oczerniają ludzi bogatych za ich sukces, za to że im się udało, za to że im się powodzi w życiu ale powinni sobie odpowiedzieć na jedno jedyne zasadnicze pytanie, najważniejsze: Co ja przez całe moje życie zrobiłem ? Jakie kroki podjąłem ? Co zaryzykowałem ? Co poświeciłem ? Żeby i mi się udało, żebym stał się bogaty i odniósł wymarzony sukces ... ? "

http://www.facebook.com/hourlyrev.share.5


RE: HourlyRevShare NIESAMOWITE MOŻLIWOŚCI !!! - tomazzi - 23-02-2013 17:25

po pierwsze opcja szukaj nie gryzie
temat to dubel a jego miejsce to kosz

po drugie znajomość regulaminu się kłania :

- brak postów na reflink
- brak czystego linku


HourlyRevShare NIESAMOWITE MOŻLIWOŚCI !!! - Coristo - 23-02-2013 17:27

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.