Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Szablon phpBB3 - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Szablon phpBB3 (/Temat-Szablon-phpBB3-65422)



Szablon phpBB3 - Kacpersky12 - 23-02-2013 16:52

1.Nazwa przedmiotu :szablon phpBB3
2.Opis przedmiotu :Po prostu dobry szablon.
3.Zdjęcia :
4.Kontakt :[email protected], wiadomość PW lub napisz w komentarzach a ja się do ciebie odezwę
5.Cena : 20-25 zł
6.Sposób zapłaty za przedmiot : Przelew bankowy

Najprawdopodobniej zdziwiła cie cena jaką oferuję. Dam tyle ponieważ jak ktoś sprzedaje szablony masowo to taka cena nie jest wysoka ani za niska.
Co innego jakbym dał zleceni.


RE: Szablon phpBB3 - Ramako - 23-02-2013 17:04

Może tak daj jakieś demo tego szablonu ?
Bo twój opis : po prostu dobry szablon dla kogoś innego może być po prostu gównianym szablonem.


RE: Szablon phpBB3 - Kacpersky12 - 23-02-2013 17:13

(23-02-2013 17:04)Ramako napisał(a):  Może tak daj jakieś demo tego szablonu ?
Bo twój opis : po prostu dobry szablon dla kogoś innego może być po prostu gównianym szablonem.

Ale ja chcę kupić a nie sprzedać. Jak udzielasz jakąś odpowiedź w poście to patrz chociażby w jakim dziale się znajduje facepalm


RE: Szablon phpBB3 - Ramako - 23-02-2013 17:49

Xpokerface Faktycznie, mój błąd xD


RE: Szablon phpBB3 - Kacpersky12 - 23-02-2013 18:37

Spoko nic się nie stało Smile


Szablon phpBB3 - Coristo - 26-06-2013 19:23

Wątek został zamnięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.