Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Youtube - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Youtube (/Temat-Youtube-65421)



Youtube - huber265 - 23-02-2013 16:51

Witam, od jakiegoś czasu mam już postawione filmiki na youtube . Próbowałem je promować serwisami , ale w ich większości trzeba czekać jakieś parę godzin .Chodzi mi o dawny sposób , a mianowicie .Czy długość oglądanego filmu wpływa na promocje ? , ponieważ pamiętam , że istniał taki fajny sposób ,działając na operze można było włączyć odświeżanie co 3 sek . i leciało 300 wyświetleń w parę minut ^^. Więc jak to jest ? , jedni piszą ,że tak inni , że nie ? Promocja filmu zależy od czasu wyświetlania filmiku ? ,czy tylko od ilości .


RE: Youtube - bios - 23-02-2013 16:53

Wyświetlania oczywiście dają, i to czasami dużo...

Co do sposobu to sam nie wiem...


RE: Youtube - Kabajana - 23-02-2013 16:57

Jeżeli chodzi o sposób, to najlepiej jeśli wyświetlenie trwa około 90% czasu całego filmu Smile FIlm trwa 100s, wyświetlenie 90s.
Wtedy wyświetlenia są wiarygodne, YT patrzy na nie jak na wyświetlenia normalnych osób i pozycjonuje wyżej film Smile


RE: Youtube - Mksiak - 23-02-2013 17:02

Możesz też spróbować tak jak ja zależy jaką masz tematykę Lol >Ja mam sportową i wrzucam na serwis sportowy mixgol.pl ludzie oglądają i udostępniają mój filmik i zbieram się tego trochę Tongue


Youtube - Majka - 19-09-2015 21:03

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.