Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[SCAM] NoBox - do 2% dziennie - www.nobox.biz - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [SCAM] NoBox - do 2% dziennie - www.nobox.biz (/Temat-SCAM-NoBox-do-2-dziennie-www-nobox-biz-65415)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34


RE: NoBox - do 2% dziennie - www.nobox.biz - hujston2 - 22-03-2013 12:48

nie przychodzi mi e-mail z aktywacją nawet po kilku wysłaniach !


RE: NoBox - do 2% dziennie - www.nobox.biz - draksone - 22-03-2013 18:34

Cytat:Zwrot, ile wyniesie nasze ROI: 2% dziennie przez 180% lub 250% ROI

Nie za bardzo to rozumiem,może ktoś to wytłumaczyć w prostszym języku ?


RE: NoBox - do 2% dziennie - www.nobox.biz - Meloman - 22-03-2013 21:06

W prostszym języku : Dostajemy 2% z kwoty jaką zainwestowaliśmy czyli np. : inwestując 100$ 2% dziennie to będzie 2$ każdego dnia. Będzie ten zysk nabijany dopóki nie osiągniemy już stopy zwrotu miary 180% albo 250%, dla przykładu : Wpłacając 100$, będzie wypracowywany zysk dla nas aż do osiągniecia 180$, lub 250$ - zależne to od tego czy zakupimy PREMIUM.

Chyba pogmatwałem jeszcze bardziej, ale mam nadzieje że jednak jest to zrozumiałe, a jeśli nie to będe próbować wytłumaczyć dalej.


@hujston2

Niestety nie mam pojęcia czemu, bo ja zarejestrowałem dla testu nowe konto przed chwilą i wszystko sprawnie przychodzi, koniecznie sprawdź SPAM.





Pozdrawiam.


RE: NoBox - do 2% dziennie - www.nobox.biz - draksone - 23-03-2013 16:42

250 % jest korzystniejsze ?? Przecież trzeba dłużej czekać,a zysk jest cały czas 2 %.No i jak to jest,po zakończeniu tego planu odzyskuje wpłacony kapitał ?? Opłaca się kupić premium?


RE: NoBox - do 2% dziennie - www.nobox.biz - kleomenes - 23-03-2013 17:07

(23-03-2013 16:42)draksone napisał(a):  250 % jest korzystniejsze ?? Przecież trzeba dłużej czekać,a zysk jest cały czas 2 %.No i jak to jest,po zakończeniu tego planu odzyskuje wpłacony kapitał ?? Opłaca się kupić premium?
Czy 250% jest korzystniejsze od 180% to zostawię bez komentarza bo to oczywiste. W jednym jak i drugim przypadku zwrot inwestycji otrzymasz po 50 dniach, natomiast jak wybierzesz/wykupisz opcję 250% to będziesz zarabiał dłużej niż w przypadku 180%. I tak, opłaca się wykupić subskrypcję NoBox. Co do zwrotu kapitału to nie jest zwracany, po prostu zarabiasz na "czysto" 80% albo 150%


RE: NoBox - do 2% dziennie - www.nobox.biz - Meloman - 23-03-2013 22:36

Chyba oczywistą rzeczą jest że korzystniejszy jest plan 250%, przecież przy 180% też zarabiamy 2% dziennie, tylko że taką różnicą jest że przy planie 250% będziemy dłużej zarabiali, więc nie wiem skąd wniosek ze w planie 250% trzeba dłużej czekać na zysk Smile

Subskrypcja to podstawa w kwocie inwestycji powyżej 40$. Poniżej tej kwoty nie jest opłacalne premium.


@@@@@@@@@@@@@@


Postanowiłem że teraz będę troszeczkę wypłacać, to już 3 dzień wypłat - i 158$ na koncie LR impreza

[Obrazek: 12nobox.jpg]


RE: NoBox - do 2% dziennie - www.nobox.biz - SweetSensi - 24-03-2013 08:42

Witam. Chciałbym rozpocząć z tym programem przygodę, lecz najpierw zapytam, czy były z tym programem jakiekolwiek problemy i czy posiada on jakiekolwiek minusy. Z góry dziękuje za odpowiedź Smile


RE: NoBox - do 2% dziennie - www.nobox.biz - Meloman - 24-03-2013 09:27

Może ja się nie będę wypowiadać na temat programu i dam innym użytkownikom pole do oceny, bo chyba moje zdanie jest wiadome jakie mam o programie, a nie chce sam zachwalać tylko poprzeć opiniami innych oprócz mnie Smile
Wiadomym jest że moje o programie jest jak najlepsze, bo żadnych problemów nie było[oprócz drobnego z STP], a jak były to admin bardzo szybko je niwelował i zajmował nimi żeby zrobić jak najlepiej i usunąć problem.




A wszystkich którzy uczestniczą, mają jakieś zdanie o Nobox, proszę o wypowiedzenie się na temat programu odpowiadając na pytanie SweetSensi, dzięki, czekam na wasze zdanie.


RE: NoBox - do 2% dziennie - www.nobox.biz - ekostuffik - 24-03-2013 10:09

Jeśli chodzi o mnie to z programem nie mam ani nie miałem żadnych problemów Smile Wszystko działa jak należy.

Jedynym minusem jest to że ten program może się kiedyś skończyć i my nie wiemy kiedy to może nastąpić. Jednak widząc zaangażowanie admina w ten projekt sądzę że póki co możemy być o to spokojni. Administrator zapowiada zmiany, jesteśmy o nich informowani na bieżąco. Wydaje mi się że chce aby program działał przez długi okres.

Pozdrawiam


RE: NoBox - do 2% dziennie - www.nobox.biz - mixerpl2 - 24-03-2013 17:15

Zarejestrowałem się zobaczymy jak to będzie Wink