Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[SCAM] NoBox - do 2% dziennie - www.nobox.biz - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [SCAM] NoBox - do 2% dziennie - www.nobox.biz (/Temat-SCAM-NoBox-do-2-dziennie-www-nobox-biz-65415)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34


RE: NoBox - do 2% dziennie - www.nobox.biz - Meloman - 21-03-2013 08:13

Ja też stawiam na pełną reinwestycje, ponieważ doszedłem do wniosku że nie ma co się bawić i cackać więc jak zarobić to porządnie.
Ale czasem sobie zlecę wypłatę tak żeby pocieszyć się widokiem $$ na koncie



Tutaj nowa wypłata Smile Doszło tak jak zwykle, około 6 rano.

[Obrazek: 9wyplatanobox.jpg]



W razie jakichkolwiek pytań, to śmiało impreza


RE: NoBox - do 2% dziennie - www.nobox.biz - nitram - 21-03-2013 09:12

U mnie też ładnie płaci ale sumy mniejsze....

[Obrazek: fw83l1.jpg]


RE: NoBox - do 2% dziennie - www.nobox.biz - kleomenes - 21-03-2013 11:06

Póki co program płaci i działa na prawdę dobrze, kontakt z Karlo też jest OK, ogólnie jestem zadowolony że ulokowałem tam trochę grosza Smile


RE: NoBox - do 2% dziennie - www.nobox.biz - Forever23 - 21-03-2013 17:37

Witam ma takie pytania mianowicie jeśli zainwestuje 110$ i wykupie konto NoSurf Subscription to czy dzięki temu nie będę musiał oglądać reklam aby naliczało zyski , ile mogę zarobić przez ten czas ? , czy kwota 110$ jest opłacalna i czy na tej stronię występują resety jak np.w ProfitClicking ?

Pozdro


RE: NoBox - do 2% dziennie - www.nobox.biz - kleomenes - 21-03-2013 18:35

(21-03-2013 17:37)Forever23 napisał(a):  Witam ma takie pytania mianowicie jeśli zainwestuje 110$ i wykupie konto NoSurf Subscription to czy dzięki temu nie będę musiał oglądać reklam aby naliczało zyski , ile mogę zarobić przez ten czas ? , czy kwota 110$ jest opłacalna i czy na tej stronię występują resety jak np.w ProfitClicking ?

Pozdro
NoSurf Subscription
koszt miesieczny: $6.99
ROI: 250%
Mozliwosc reklamowania do 25 stron
Nie wymagane surfowanie

Zatem nie będziesz musiał oglądać reklam żeby mieć naliczony zysk. Inwestycja w kwocie 110$ jest opłacalna jeśli ty tak uważasz Smile Raczej sam takie decyzje/ryzyko podejmujesz. Nie występują resety jak w PC, przynajmniej ja nic o tym nie wiem. Bez reinwestycji zarobisz 275$.
Na dzień będzie to ~2.20$. Zatem po 50 dniach zwróci ci się inwestycja Smile Potem dalsze zarobki aż do osiągnięcia 275$.
Jak coś nie tak to mnie poprawcie.


RE: NoBox - do 2% dziennie - www.nobox.biz - dondziadzia - 21-03-2013 19:16

Myślał może ktoś z Was nad wykorzystaniem kredytów na reklamy w NoBox? Chodzi mi tutaj o wstawienie linku typu adfly (wiem, że adfly nie może być, chodzi mi o coś pokrewnego, co będzie dopuszczało taką możliwość). Zna ktoś z Was może taką stronę na której można promować linki za pomocą NoBoxa i jeszcze otrzymywać za to pieniądze?


RE: NoBox - do 2% dziennie - www.nobox.biz - Meloman - 21-03-2013 20:21

Wszystko się zgadza kleomenes oprócz jednej rzeczy :
z kwoty 110$ nie zarobimy 275$ bez reinwestycji ponieważ 7$ przeznaczamy na Nosurf subscription, tak więc odliczamy te 7$, czyli bez reinwestycji zarobimy 257$.
Ale oczywiście nie polecam braku reinwestycji przy kwocie np 150$, ponieważ bardziej opłacalną opcją jest rozbudowanie naszą "baze" pozycji do przynajmniej 5$ na dzień, albo więcej aby móc stosować jakieś strategie i większe wypłaty. Nie opłacalną strategią totalnie jest wpłacenie tylko np. 100$ i 0 reinwestycji, tylko zyskanie tego 250$ i nic więcej.

@dondziadza

Też mam ten problem, gdzie wykorzystać te credity i jak na razie nie mam żadnego pomysłu Sad






Gratulacje wszystkim innym którzy oprócz mnie dostają wypłaty, oby jak najdłużej impreza


RE: NoBox - do 2% dziennie - www.nobox.biz - Secret - 21-03-2013 21:08

myślicie , że ten serwis utrzyma się do kwietnia ?


RE: NoBox - do 2% dziennie - www.nobox.biz - kleomenes - 22-03-2013 04:17

(21-03-2013 21:08)Secret napisał(a):  myślicie , że ten serwis utrzyma się do kwietnia ?
Mamy 22 marca, moim zdaniem bardzo prawdopodobne że się utrzyma, żadnych problemów, jeśli już to są na bieżąco rozwiązywane lub Karlo informuje wszystkich dla czego jest tak a nie inaczej i próbuje rozwiązać problem. Jeśli zastanawiasz się nad inwestycją to moim skromnym zdaniem warto. Polecam przy okazji użytkownika meloman, gość na prawdę skory do pomocy Smile


RE: NoBox - do 2% dziennie - www.nobox.biz - Meloman - 22-03-2013 12:08

Tego czy program utrzyma się do kwietnia nie wie nikt, tylko Admin, niczego nie możemy być pewni.
A jedynie możemy oceniać sytuacje programu jak to na razie wygląda i z tego można wnioskować porządnie że raczej tak, ponieważ dopiero co się rozwija, wprowadzane są nowe rzeczy i już zapowiedziane kolejne, widać że admin ma łeb na karku, a to wiele znaczy dla żywotności programu i tego ile damy rade tu zarobić.
Aczkolwiek, miejmy nadzieje że do kwietnia wytrzyma, chociaż to nawet krótko i ja daje więcej czasu, dużo więcej, no ale wszystko pokaże czas, ale trzymajmy kciuki za powodzenie Smile


@@@@@@@@@@@@@@@@@@

A tutaj nowa wypłata na poprawę dnia i mały dodatek to portfela Wink


[Obrazek: noboxik11wyplat.jpg]


Wszystko idzie w dobrym kierunku impreza