Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[SCAM] NoBox - do 2% dziennie - www.nobox.biz - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [SCAM] NoBox - do 2% dziennie - www.nobox.biz (/Temat-SCAM-NoBox-do-2-dziennie-www-nobox-biz-65415)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34


RE: NoBox - do 2% dziennie - www.nobox.biz - Meloman - 08-03-2013 21:23

Musiałbym napisać do Karlo Marka w tej sprawie żeby mieć dokładne info, bo wierzyć mi się nie chce że jeśli NIE PRZEDŁUŻYMY subskrypcji to przestaniemy dostawać 2% dziennie..


Tymczasem wiadome jest że : Paczki wykupione w trakcie trwania subskrypcji zarobią dla nas 250% ROI, a te bez subskrypcji 180% ROI, tak więc moim skromnym zdaniem subskrypcja jest dla mnie bardzo ważną opcja, ale tylko powyżej 40$ opłacalna Smile





Aktualnie rozwija się to szybko, coraz więcej $$ w depozycie, niedługo zacznę wypłaty.




Brniemy powoli do przodu, a każdego kto ma jakieś pytanie, dylematy to zapraszam.



Smile


RE: NoBox - do 2% dziennie - www.nobox.biz - nitram - 10-03-2013 19:38

Maloman masz jakieś nowe info coś na temat tych subskrypcji ?
P.S. Kolejne 10$ wypłacone, oby płacił jak najdłużej.


RE: NoBox - do 2% dziennie - www.nobox.biz - Meloman - 12-03-2013 07:38

Zapytałem Karlo Marka, czy przestaniemy zarabiać 2% dziennie jeśli nie przedłuzymy subskrypcji, i oto jego odpowiedź:

Cytat:No you would stop earning.





Tymczasem ja w pełni reinwestuje, jak się bawić to się bawić i zyskać jak najwięcej, rozbudować tą bazę pozycji, co nie oznacza że czasem sobie nie wypłacę, tutaj najświeższa z wypłat. Przypominam że nadal reinwestuje więc ilość wypłat się zmniejszy

[Obrazek: 8wyplatanobox.jpg]



Jestem przekonany że to był dobry wybór Wink


RE: NoBox - do 2% dziennie - www.nobox.biz - 123damian123 - 12-03-2013 08:17

hm dziwna ta jego odpowiedź pod względem gramatycznym (lub brak przecinka?) i dalej nie wiem co miał na myśli


RE: NoBox - do 2% dziennie - www.nobox.biz - ekostuffik - 12-03-2013 17:21

Postanowiłem dołączyć do programu. I przy okazji chciałem polecić użytkownika Meloman.

Wytłumaczył mi wszystko co należy robić, krok po kroku.
Bezproblemowy kontakt.

Jeszcze raz polecam Wink


RE: NoBox - do 2% dziennie - www.nobox.biz - Meloman - 13-03-2013 15:30

@123damian123

Wiem Damian, też się właśnie zastanawiałem, ale dobra najlepiej jak sprawdzę na własnej skórze, zobaczymy czy będę dostawać naliczenia jeśli nie przedłużę subskrypcji.






@ekostuffik
Nie ma za co, przyjemność po mojej stronie, każdym kto ma naprawdę dużo pytań dobrze się zaopiekuje i wytłumaczę, raczej jestem człowiekiem bardzo cierpliwym Wink A pomagam z przyjemnością.






Tymczasem dostajemy info od admina że :


Bitcoin zostanie wprowadzone pewnie jeszcze w tym tygodniu, krótko zaraz po wprowadzeniu Bitcoin, zostanie wprowadzony Shopping system, o którym nie mam niestety pojęcia.

W kwietniu zostanie już wprowadzona możliwość przelewu bezpośrednio z BANKU naszego ! Nie będziemy musieli się bawić w zakładanie różnych kont na procesorach etc.



...i jeszcze parę rzeczy, ale na razie uważam że nie są one bardzo ważne, bo będę o nich pisać na pewno jeszcze dużo razy oraz admin będzie nam przypominać o wprowadzaniu ich


RE: NoBox - do 2% dziennie - www.nobox.biz - karusek - 13-03-2013 17:51

Jak to będzie wyglądało z tym bankiem? Będzie można w PLN'ach?


RE: NoBox - do 2% dziennie - www.nobox.biz - Meloman - 13-03-2013 18:20

Będzie to wyglądało tak, że nie musimy zakładać innego konta np. LibertyReserve, tylko wystarczy nam konto tylko i wylacznie w Nobox oraz konto bankowe w jakimś banku i stamtąd bezpośrednio przelejemy z banku zwykłym przelewem do Nobox Smile


Jeszcze nie wiadomo czy będzie można w plnach, ale raczej na 99% tak, chociaż lepiej zapytam się dokładnie Marka, albo zobaczymy w praniu, wiem tyle że bardzo się ciesze z tego bezpośredniego udogodnienia dla nowych.


RE: NoBox - do 2% dziennie - www.nobox.biz - Kamilos397 - 14-03-2013 09:28

Za mną jest już pierwsza reinwestycja oraz wypłata
[Obrazek: wyplatalv.jpg]

Uploaded with ImageShack.us
Tak wiec wszystko idzie w dobrym kierunku Smile

Orientuje się ktoś może ilu użytkowników na tą chwilę posiada program?


Odp: NoBox - do 2% dziennie - www.nobox.biz - miniek9090 - 14-03-2013 10:26

mam pytanie . jak wplace 5 dolarow to po ilu dniach mam zwrot + prowizja?

mobile phone-brak polskich znakow