Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[SCAM] NoBox - do 2% dziennie - www.nobox.biz - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [SCAM] NoBox - do 2% dziennie - www.nobox.biz (/Temat-SCAM-NoBox-do-2-dziennie-www-nobox-biz-65415)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34


RE: NoBox - do 2% dziennie - www.nobox.biz - longlay1 - 04-03-2013 06:32

Program się rozwija. Właśnie dostaliśmy wiadomość, że jest już ponad 1000 użytkowników w programie! Z czego ponad 70% aktywnych! To wszystko bez reklamy - tak przynajmniej admin twierdzi Smile
Oby tak dalej


RE: NoBox - do 2% dziennie - www.nobox.biz - nitram - 04-03-2013 10:44

Meloman, zapisałem się i mam już pieniądze na LR, można zaczynać zabawę jak będziesz mieć czas to się odezwij.
P.S. jak ktoś potrzebuje LR to mam dostawcę.


RE: NoBox - do 2% dziennie - www.nobox.biz - Meloman - 04-03-2013 20:59

Odezwałem się już do Ciebie nitram, witam na pokładzie Smile



Naprawdę z dnia na dzień coraz bardziej program mi się podoba, w tym jak się rozwija i w tym jak ładne idą z niego zarobki [ w końcu jakiś porządny zarobek]

Niech tylko to trwa jak najdłużej przynajmniej z rok to wszyscy będą szczęśliwi.








Tymczasem, na moim koncie LR pojawiła się 7 wypłata z Nobox z pełnej wypłaty.

[Obrazek: 7wyplatnobox62dol.bmp]




Smile


RE: NoBox - do 2% dziennie - www.nobox.biz - Skipi - 05-03-2013 11:15

Ciekawie prezentuje się, może kiedyś skorzystam Big Grin


RE: NoBox - do 2% dziennie - www.nobox.biz - Kamilos397 - 05-03-2013 18:02

Ja też wczoraj wystartowałem Huh
Program zapowiada się bardzo ciekawie Smile
Oby i zyski były spore Big Grin

A przy okazji również polecam użytkownika Meloman.
Człowiek o stalowych nerwach. Wszystko pięknie wytłumaczy co i jak Smile
Aaaa...I co najważniejsze piwko obiecał tak wiec spoko gość....impreza
ZachęcamSmile


RE: NoBox - do 2% dziennie - www.nobox.biz - longlay1 - 06-03-2013 06:42

Nie wiem czy zauważyliście - ja bynajmniej nie Wink - do tej pory w NoBox było tak że niebyły widoczne adresy e-mail. Można to zmienić: w ustawieniach profilu, na samym dole jest kilka opcji
- pokaż mój adres e-mail do sponsora
- pokaż mój adres e-mail do moich poleconych,
Także jeżeli chcesz to możesz ujawnić adres e-mail, aby mieć kontakt ze swoimi poleconymi o odwrotnie. Bardzo podoba mi się ta opcja, ponieważ widać, że nasza prywatność jest chroniona i do póki sami nie chcemy tego zmienić, nasze dane nie będą widoczne.


RE: NoBox - do 2% dziennie - www.nobox.biz - Meloman - 06-03-2013 14:03

Witam wszystkich nowych. Obyśmy zyskali jak najwięcej Smile


________________________________________________________________________________​_______

Opcja włączenia pokazywania emaili,
Zgadza się jest taka opcja możliwa do włączenia, Karlo Marek wyjaśnia tą opcje tym, że jest wielkim fanem zachowania prywatności.



Aktualnie intensywnie testują Bitcoin i pewnie lada chwila go wprowadzą do systemu








A najbardziej nie mogę się doczekać informacji że MOŻLIWOŚĆ PRZELEWÓW BEZPOŚREDNIO Z BANKU ORAZ DO BANKU została włączona Smile Miejmy nadzieje że zrobią to jak najszybciej, bo to będzie bardzo duże udogodnienie dla "nowych"




Tymczasem kolejna wypłata na moim koncie, biznes się kręci Rolleyes


[Obrazek: nobox8wyplata.png]




Wink


RE: NoBox - do 2% dziennie - www.nobox.biz - 123damian123 - 06-03-2013 17:30

odnośnie wykupowania subskrypcji:
Muszę ją wykupić zanim zacznę inwestycję aby mieć ROI 250%?
w następnych miesiącach samo mi zabierze te 5%? czy muszę coś zrobić?


RE: NoBox - do 2% dziennie - www.nobox.biz - Meloman - 06-03-2013 19:29

Musisz ją wykupić zanim zaczniesz inwestycje, też na początku kiedy wchodziłem do programu to zastanawiałem się czy wykupienie subskrypcji jest po to żeby ODBLOKOWAĆ MOZLIWOSC zeby dalej rosło aż do 250% ROI czy po prostu od początku się kupi i te pozycje ktore sie kupi jest im nadpisywane 250% ROI Smile


Jeśli pokręciłem to streszczam : Trzeba wykupić subskrypcje na początku przed zakupieniem paczek.





Jeśli nie odznaczymy opcji Auto Renew to nam będzie co miesiąc zabierać 5$ samo.






W razie pytań, jakichkolwiek dylematów to śmiało pisać Smile


RE: NoBox - do 2% dziennie - www.nobox.biz - 123damian123 - 06-03-2013 20:19

ale jeśli po miesiącu nie przedłużę subskrypcji to dalej będzie mi do 250% szło ROI? czy przez czas inwestycji muszę mieć subskrypcje aktywną?