Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[SCAM] NoBox - do 2% dziennie - www.nobox.biz - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [SCAM] NoBox - do 2% dziennie - www.nobox.biz (/Temat-SCAM-NoBox-do-2-dziennie-www-nobox-biz-65415)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34


RE: NoBox - do 2% dziennie - www.nobox.biz - Kazio_Odlotowy - 15-04-2013 11:32

To co się będzie działo z tymi paczkami, które nie będą zarabiać? Jeżeli mają sobie tak leżeć aż znikną to trochę to nieuczciwe, bo mogliby w ogóle zablokować ludziom możliwość wpłacania pieniędzy na darmo...


RE: NoBox - do 2% dziennie - www.nobox.biz - Meloman - 15-04-2013 11:35

A to taki ogromny problem kupić Premium za 5$ i mieć spokój Smile ?


RE: NoBox - do 2% dziennie - www.nobox.biz - Kazio_Odlotowy - 15-04-2013 11:36

Czytaj mój post tak długo aż zrozumiesz...


RE: NoBox - do 2% dziennie - www.nobox.biz - mr. nobody - 15-04-2013 11:45

Kazio - z tego, co rozumiem, to chodzi o to, że:

1. Za kasę, którą wpłacasz, aby uzyskać Packi, dostajesz też Creditsy (te do reklamowania Twojej strony)
2. Ma zamiar wprowadzić system wymiany/sprzedaży tych Creditsów
3. W przyszłości to właśnie te Creditsy mają być `główną walutą` Nobox

Zaczynam powoli ogarniać (tak mi się zdaje Tongue) cały plan admina. Nasza kasa, którą wpłacamy, jest mu potrzebna do rozwoju strony - i nie ma w tym nic złego. Co pewien czas będzie zmniejszał ROI, aż w końcu w ogóle wycofa opcję zarabiania z Renevue Pack, poczeka, aż skończą się zarobki ostatnich z wykupionych Packów i ostatecznie przerzuci system na "Nobox Credits", jak to opisał we wspomnianym poście z 12 marca.

Tak to widzę - jeśli ktoś może potwierdzić, albo wręcz przeciwnie, obalić, to, w jaki sposób to zrozumiałem, to dajcie znać.


RE: NoBox - do 2% dziennie - www.nobox.biz - Kazio_Odlotowy - 15-04-2013 11:53

A wie ktoś może ile credits'ów kosztuje jedno wyświetlenie naszej strony?


RE: NoBox - do 2% dziennie - www.nobox.biz - Hosiek - 15-04-2013 14:01

1 credyt to jedno wyświetlenie, bynajmniej mi tak liczy bo mam 6 odwiedzin i zabrało 6 punktów Smile


RE: NoBox - do 2% dziennie - www.nobox.biz - Kazio_Odlotowy - 15-04-2013 15:06

Hm...to nieźle, można by to wykorzystać i coś PPA pokombinować Big Grin


RE: NoBox - do 2% dziennie - www.nobox.biz - As7 - 15-04-2013 19:59

Witam. Czy program ma przed soba dalej dobra przyszłość ? Bo widze ze od juz jakiegoś dłuższego czasu istnienie.
Bo szukam jakiegoś pewnego miejsca do zainwestowania. Program jest podobny do BB ? tak ? tylko oni maja małe problemy no ale może przeżyją.

ja nowy w inwestycjach. I próbuje ogarnąć ten duży swiat Big Grin


RE: NoBox - do 2% dziennie - www.nobox.biz - Hosiek - 15-04-2013 20:01

Oczywiscie, wszystko działa jak należy i ma przed sobą przyszłość, jak będziesz potrzebował pomocy to pisz do mnie śmiało postaram ci sie wtyłumaczyć wszystko dokładnie Smile


RE: NoBox - do 2% dziennie - www.nobox.biz - Kazio_Odlotowy - 15-04-2013 20:02

Ten program jest lepszy od BB wg mnie, bo nie mają żadnych problemów z wypłatami, jest dobry kontakt z administracją i dużo ludzi widzi w nim długotrwały program inwestycyjny.

P.S. No i nie jest tak skomplikowany jak BB.