Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[SCAM] NoBox - do 2% dziennie - www.nobox.biz - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [SCAM] NoBox - do 2% dziennie - www.nobox.biz (/Temat-SCAM-NoBox-do-2-dziennie-www-nobox-biz-65415)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34


RE: NoBox - do 2% dziennie - www.nobox.biz - Hosiek - 14-04-2013 13:30

jest zakładka "My Banking Account" gdzie można dodać swój bank i potem na niego wypłacać, prowizja jednej wypłaty wynosi jednak 1% oraz 40$ więc mało jest to opłacalne. Nie wiem jak jest z wpłatami bo nie widzę możliwości wybrania banku, ale to może dlatego że go nie dodałem do swojego konta.


RE: NoBox - do 2% dziennie - www.nobox.biz - Kazio_Odlotowy - 14-04-2013 13:38

@Meloman, dało by radę abyś napisał jakiś poradnik krok po kroku jak odprowadzać od tego podatek? (Jeszcze mi to niepotrzebne, ale w przyszłości raczej się przyda, a i innym użytkownikom na pewno też)


RE: NoBox - do 2% dziennie - www.nobox.biz - kleomenes - 14-04-2013 13:38

Ja z kolei mam trochę inne pytanie. Jak można wykorzystać te "punkty" na reklamę, gdy nie ma się za bardzo co reklamować ?
Podsuniecie jakiś pomysł ? Smile


RE: NoBox - do 2% dziennie - www.nobox.biz - Kazio_Odlotowy - 14-04-2013 13:44

Jeżeli nie masz co reklamować to nie reklamujesz nic, proste.


RE: NoBox - do 2% dziennie - www.nobox.biz - Meloman - 15-04-2013 08:08

Jak na razie dla mnie Bank transfer jest ani trochę nie opłacalny, musimy poczekać aż Karlo wprowadzi coś lepszego z mniejszą opłatą z bank transferem Smile
@Poradnika do rozliczenia się niestety nie napiszę bo nie czuję się na siłach
A gdzie wykorzystać Creditsy? Sam nie mam pojęcia, jeśli coś wymyślicie to podzielcie się wiedzą tutaj, wszyscy będą wdzięczni.



Tymczasem zrobiłem sobie testową wypłatę czy program nadal o tej samej godzinie wypłaca, nie ma żadnych opóźnień, no i moje przekonania się sprawdziły, wszystko jak w zegarku

[Obrazek: dniowkaznobox15kwietnia.jpg]

Życzę wam równie wysokich wypłat, a niepewnych do przyłączenia się do programu impreza


RE: NoBox - do 2% dziennie - www.nobox.biz - Secret - 15-04-2013 09:40

Widzę Meloman już ładna sumka Ci idzie na konto Smile mi jak na razie 6,40$ przy wkładzie 300$ Smile

A i nie zapominajcie , że do 1 maja warto reinwestować ponieważ ROI się zmniejszy także warto reinwestować


RE: NoBox - do 2% dziennie - www.nobox.biz - Kazio_Odlotowy - 15-04-2013 10:40

Meloman, to prawda że od czerwca w systemie będą mogły zarabiać tylko osoby z wykupionym członkostwem? Tak mi się gdzieś o uszy obiło Tongue


RE: NoBox - do 2% dziennie - www.nobox.biz - mr. nobody - 15-04-2013 10:56

Nie spotkałem nigdzie takiej informacji. Może plota poszła taka. Smile


RE: NoBox - do 2% dziennie - www.nobox.biz - Kamilos397 - 15-04-2013 11:10

(15-04-2013 10:40)Kazio_Odlotowy napisał(a):  Meloman, to prawda że od czerwca w systemie będą mogły zarabiać tylko osoby z wykupionym członkostwem? Tak mi się gdzieś o uszy obiło Tongue

Co prawda pytanie nie skierowane do mnie...Ale...
Tak.. Jest to prawda.

News z 12 marca w którym są opisane planowane zmiany:
https://www.nobox.biz/interface/news.php?do=view&id=36


RE: NoBox - do 2% dziennie - www.nobox.biz - Meloman - 15-04-2013 11:26

Właśnie spytałem się Karla aby to była potwierdzona informacja.
Sytuacja przedstawia się tak, stare paczki które będą kupione z członkostwem jeszcze to nadal będą zarabiać w Czerwcu nawet jeśli nie przedłużymy członkostwa.
A jeśli w czerwcu kupimy paczki bez Premiumship to one nie będą zarabiać.

Mam nadzieje że wszystkie wątpliwości zostały rozwiane, streszczając : Kupując np.
30 maja paczki one zarobią normalnie, ale te paczki już pewnie po 1 Czerwca które kupimy bez członkostwa nie będą zarabiać.
Zresztą i tak 95% osób ma członkostwo [analizuje z poleconych]



To by było na tyle Smile