Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[SCAM] NoBox - do 2% dziennie - www.nobox.biz - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [SCAM] NoBox - do 2% dziennie - www.nobox.biz (/Temat-SCAM-NoBox-do-2-dziennie-www-nobox-biz-65415)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34


RE: NoBox - do 2% dziennie - www.nobox.biz - Meloman - 25-02-2013 14:17

Wedle życzenia tomazzi, info podane w pierwszym poście zaznaczone innym kolorem napisu.

Mam nadzieje, że teraz jest wszystko jasne i czytelne.




@@@@@

Zgadzam się z zachwalającym program postem longplaya1, nie jest ustalone tu że zawsze dostajemy równe 2%, czasem możemy dostać nawet 8% naliczenia więc naprawdę fajnie Smile
Dobrze wiedzieć że program prowadzi osoba z dużą ilościa pomysłow i chęci rozwoju go na duża skale.





Każdego kto się zarejestruje w programie i zamierza przystąpić prosiłbym najlepiej o kontakt, wtedy mogę pomóc w tym co nie jasne, albo informować o programie. Po prostu ułatwiony kontakt z poleconym Smile


RE: NoBox - do 2% dziennie - www.nobox.biz - longlay1 - 26-02-2013 08:52

właśnie dostaliśmy informację o zmianach i nowościach w programie:
1. został wprowadzony monitor, w którym Karlo opisuje poziom zagrożeń programów w których on sam inwestuje. Nie jest to typowy monitor, a raczej informacja od Karlo na podstawie jego doświadczenia w inwestowaniu, które zbierał przez 10 lat. Poziom ryzyka określa w %, im większy % tym większe ryzyko wejścia w dany program. Jeśli program osiągnie 60%, to Karlo monituje go specjalnie prze 5 dni i jeśli nic się nie zmieni, to usuwa go z listy jako SCAM, mimo iż program nadal płaci.
2. Oferta Casch-Back się zmieni - będzie bardziej dostępna i łatwiejsza w zakupie, będzie się nazywała Bitcoin.
3. Na przełomie Marzec-Maj będzie wprowadzona forma przelewu poprzez bank Word Wide
4. Od maja rusza akcja z Banerami.
5. Od maja ROI zostanie zmniejszone z 250% do 220% z członkostwem i z 180% do 120% bez członkostwa. Zmiany będą dotyczyły tylko paczek zakupionych po 01.05.2013.
6. Od maja również mają być nagradzane osoby które szeroko promują program i są z nim od początku.
7. Od czerwca zostanie wprowadzony Revenue-Pack Trading - szerzej będzie później opisany.
Jak widać NoBox się rozwija, a admin pokazuje, że wie jak to zrobić. Widać, że myśli o tym programie długofalowo.


RE: NoBox - do 2% dziennie - www.nobox.biz - Meloman - 27-02-2013 20:50

No tak, wiele ciekawych opcji zostało dodanych, dobrze wiedzieć że pieniądze są wykorzystywane na rozwój i admin widać że chce rozwinąć program w dalekim kierunku i jak najlepiej Smile

•Najciekawszą rzeczą która ma zostać dodana jest możliwość bezpośredniego przelewu bankowego co jest naprawdę dobrym udogodnieniem dla tych którym nie chce się bawić w kantory, milon kombinacji z wpłata z procesorów.





Tymczasem moja dusza upragniona została do zielonych pagórków przeniesiona, pełnych pieniędzy niczym chleb powszedni i takim oto zakończeniem dnia jest 5 wypłata która właśnie doszła na moje konto LR i jest z czego się cieszyć.
Jak wrócę z pracy to wstawię zdjęcia impreza



[Obrazek: 5wypat2401nobox2jpg.jpg]




Wink


RE: NoBox - do 2% dziennie - www.nobox.biz - Madroxx - 01-03-2013 10:12

Ile wplaciles, zeby tyle wyciagnac i ile Ci to zajelo?


RE: NoBox - do 2% dziennie - www.nobox.biz - elbowndg - 01-03-2013 10:12

Szczerze to tak to czytam i wciaz nie bardzo rozumiem jak tu sie zarabia ;D Ile trzeba zainwestowac by zarobic i po jakim czasie jest mozliwy jakis zysk?


RE: NoBox - do 2% dziennie - www.nobox.biz - Meloman - 01-03-2013 11:09

@Madroxx

Wpłaciłem dokładnie 1000$, ale nie spocząłem na laurach że tylko wpłacę bo chcę osiągnąć jak najwyższe ROI, zajęło to mi jak widać 5-6 dni z pracą po parę godzin żeby osiągnąć taki wynik. Nie zapominajmy że pozostało mi jeszcze ponad 2 miesiące żywotności pozycji które będą nadal zarabiać, tak więc ładnie to się rozkręca.


@elbowndg

Co tu dużo rozumieć Smile ? Każda kwota inwestycji jest dobra, bo i tak pomnożymy kapitał, a ilu krotnie i jak duzy kapitał pomnożymy to zależne od Ciebie. Są po prostu optymalne kwoty inwestycji które ja tam polecam itp. Ale to jeśli byś był zainteresowany to mogę udzielić takich porad, z jaką kwotą najlepiej tu wojować i dlaczego.

Zysk jest możliwy już na drugi dzień, bo możemy przez całe 100% ROI tylko i wyłącznie wypłacać, więc np wpłacamy jednego dnia i już drugiego dnia po trochu wypłacamy Smile






Czekam właśnie na 6 wypłatę teraz, program rozwija się w najlepsze, admin ciągle informuje o nowych rzeczach, jest OK Cool





Jeśli się rejestrujesz to zgłoś się, pomogę Ci w tym co niejasne i dam parę strategii.


RE: NoBox - do 2% dziennie - www.nobox.biz - nitram - 01-03-2013 20:30

Ładnie to się rozwija, jak tylko uda mi się kupić LR to zaraz wchodzę Big Grin


RE: NoBox - do 2% dziennie - www.nobox.biz - Meloman - 02-03-2013 08:57

Witam nitram na pokładzie, witam wszystkich Smile

Aktualnie kolejne wypłaty są zlecone, czekam aż pojawią się na koncie LR, a teraz właśnie wpadło naliczenie za magiczny piątek o procencie 2,40%, przypominam że ta opcja magicznych piątków jest tylko dla osób które wykupiły subskrypcje, a dla tych które nie wykupiły jest dziś naliczenie 2,1% więc kolejna rzecz dla której warto kupić subskrypcje za te 5$.


RE: NoBox - do 2% dziennie - www.nobox.biz - VIP - 02-03-2013 23:55

Właśnie dołączyłem do programu.
Naprawdę gorąco polecam zapoznanie się z programem i przystąpienie do niego za pośrednictwem użytkownika Meloman.
Polecam go bardzo. Odpowiedział mi łopatologicznie na każde pytanie, poświęcił mi dużo czasu, wytłumaczył co i jak i naprawdę można z nim śmiało pokonwersować. Miły człowiek Smile
Będę na bieżąco informował jak wygląda sytuacja Smile


RE: NoBox - do 2% dziennie - www.nobox.biz - Meloman - 03-03-2013 10:43

Witam na pokładzie, mam nadzieje pokładzie po spore pieniądze.


Dzięki za miłe słowa, polecam się na przyszłość Smile Nie szkoda mi czasu na wytłumaczenie i pomoc więc można śmiało pytać o wszystko.





Tymczasem zapraszam innych do kontaktu ze mną jeśli jesteśmy zainteresowani. Wiem tyle że 7 wypłata w drodze, a teraz na moim koncie LR pojawiła się 6 wypłata Idea


[Obrazek: 6wyplata44dol.png]