Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[SCAM] NoBox - do 2% dziennie - www.nobox.biz - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [SCAM] NoBox - do 2% dziennie - www.nobox.biz (/Temat-SCAM-NoBox-do-2-dziennie-www-nobox-biz-65415)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34


RE: NoBox - do 2% dziennie - www.nobox.biz - 123damian123 - 06-04-2013 11:23

zapewne zostanę posądzony o psucie programu Wink ale jest coś co mnie niepokoi, mimo że program do tej pory ładnie działa..

ale czy ktoś ma wiedzę o doświadczeniu Karla w inwestowaniu? bo jego działania coraz bardziej niepokoją..
tak wiem, zna się na hyipach ale czy zna się na innych inwestycjach i ekonomii?

Co mnie nie pokoi? hurraoptymizm odnośnie bitcoinów, ciągły zachwyt i plany ile to nie dokupi (a zapewne kupuje za kasę inwestorów a nie swoją).
A jesteśmy świadkami bańki jakich już wiele było w historii przy okazji różnych inwestycji. Z założenia nie kupuje się na górce zgodnie z trendem.

wiem, że to co mnie niepokoi to dla wielu tutaj jest sygnałem o tym, że program będzie wielki, ale chciałem pokazać też drugą stronę medalu.

http://wyborcza.biz/biznes/1,101558,13687011,Rosnie_banka_na_wirtualnej_walucie__Kupili_Porsche.html

http://blogi.ifin24.pl/trystero/2011/05/19/bitcoin-czyli-bezradnosc-wobec-babli-spekulacyjnych/

Rozwijanie programu jak najbardziej tak, ale z głową i większą dywersyfikacją.


RE: NoBox - do 2% dziennie - www.nobox.biz - mr. nobody - 06-04-2013 11:47

Poszukam angielskojęzycznych odpowiedników takich artykułów i spytamy się Karlo co o tym sądzi Wink

Jednak póki co działa dobrze - dziś 24$ wpadło Smile


RE: NoBox - do 2% dziennie - www.nobox.biz - mr. nobody - 06-04-2013 12:01

On chyba jest 24 h przy kompie... Tongue

Cytat:Hi Matt,
I have read all of this and more. However, I believe we have a great
opportunity and not seeing the "Bubble" to bust anytime soon. In fact I
really believe bitcoin will make us a hell of money. And thanks to the
businesses and shops, exchnage etc, we will all be winners on NoBox.

Regards, Karlo



RE: NoBox - do 2% dziennie - www.nobox.biz - Meloman - 06-04-2013 12:20

@@123damian123

Nikt nie zostanie posądzony o psucie programu, jesteśmy tu po to wszyscy aby wymieniać się opiniami i rozmawiać o różnych sprawach, potrzebne są te pozytywne opinie jak i te negatywne albo takie które zastanawiają.
Dyskusja jest otwarta więc każdy może swoje wątpliwości przedstawiać i to nie jest żaden problem Smile
Jak najbardziej ciesze się że umieściłeś takie info, ale co do tego to Karlo nie inwestuje tylko w HYIPY od XXX czasu, ale również grubsze rzeczy takie prawdziwe inwestycje, więc jest w tym jak najbardziej doświadczony i ja mam nadzieje że wie co robi, a skoro ktoś się zna to trzeba mu trochę zaufać.
To by było tyle ode mnie na ten temat, bo więcej nie mogę powiedzieć, nie znam się na takich grubych inwestycjach więc powierzam swoje pieniądze Karlowi i mu ufam że wie co robi.
Tak więc pozostaje nam tylko czekać na dalsze poczynania i jak to się potoczy Smile






Jak widać na pewno pod względem supportu Karlo wymiata Smile


RE: NoBox - do 2% dziennie - www.nobox.biz - mr. nobody - 07-04-2013 09:58

[Obrazek: 25hd2ec.jpg]

Pierwsza wypłata Smile Póki co taktyka 50/50.


RE: NoBox - do 2% dziennie - www.nobox.biz - Krampo - 08-04-2013 16:42

Coś nie umiem przelać środków z LR Cash Balance na NoBox Wallet, ustawiam jak niżej:
[Obrazek: r1kk7a.jpg]
i nic..

Wyświetla się błąd "Error, this exchange type is currently disabled"

O co kaman?


RE: NoBox - do 2% dziennie - www.nobox.biz - mr. nobody - 08-04-2013 18:45

Bo nie robisz tego tam, gdzie trzeba. ;P

Wchodzisz w Request Cashout --> i tutaj sobie ustawiasz dopiero czy do Wallet czy do Procesora.


RE: NoBox - do 2% dziennie - www.nobox.biz - Krampo - 08-04-2013 19:44

ahaa Wink o tym nie pomyślałem.. czyli tamto co chciałem użyć jest do przerzucania między procesorami?


RE: NoBox - do 2% dziennie - www.nobox.biz - Meloman - 08-04-2013 19:51

Tak, tamto jest do przerzucania między procesorami Smile


RE: NoBox - do 2% dziennie - www.nobox.biz - makingmoney - 09-04-2013 12:35

Czytając Wasze posty w dziale "ile dzisiaj zarobiliście?" jestem skłonny zainwestować w Nobox