Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[SCAM] NoBox - do 2% dziennie - www.nobox.biz - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [SCAM] NoBox - do 2% dziennie - www.nobox.biz (/Temat-SCAM-NoBox-do-2-dziennie-www-nobox-biz-65415)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34


RE: NoBox - do 2% dziennie - www.nobox.biz - TwojPsycholog - 28-03-2013 16:05

Minimum do wypłaty do 5$ a nie 2$ ? Na stronie pisało 2$


RE: NoBox - do 2% dziennie - www.nobox.biz - Kamilos397 - 28-03-2013 16:11

Minimum do WYPŁATY 2$


RE: NoBox - do 2% dziennie - www.nobox.biz - UmCyK - 28-03-2013 17:40

Ma ktos, na wymiane

dam 67 zł za ileś $ z LR


RE: NoBox - do 2% dziennie - www.nobox.biz - Meloman - 29-03-2013 09:15

Minimum do wpłaty : 5$
Minimum do wypłaty : 2$



Dzięki Umcyk za wymianę.




Na razie nic nowego w programie, wszystkie nowości które mają być wprowadzone zostały opisane na poprzednich stronach.
Profit dzienny naliczany zgodnie z czasem, wypłaty są o tej samej godzinie punktualnie - jest tak, jak chciałem żeby było, przynajmniej tutaj nie musimy trafiać w wiaderka impreza



Jedna z większych wypłat, punktualnie na koncie.

[Obrazek: 63dolarnobox.png]


RE: NoBox - do 2% dziennie - www.nobox.biz - kleomenes - 29-03-2013 09:33

Czekam na maila z STP, że otrzymałem środki z HRS, jednakże codzienne maile o naliczeniu z nobox poprawiają mi humor Big Grin Co do reinwestycji to nie przeprowadzam jej w tym programie, chcę jak najszybciej wyciągnąć zainwestowane pieniądze. Ostatnio nie mam szczęścia, nie tylko w inwestycjach i wolę dmuchać na zimne. 250% z tego co zainwestowałem mi wystarczy Smile Jak już wyjdę na swoje to pomyślę o reinwestycji, choć wtedy będzie to zapewne bardziej ryzykowne.


RE: NoBox - do 2% dziennie - www.nobox.biz - Krampo - 29-03-2013 10:46

Dlaczego nie da się przerzucić środków z LR Cashbalance na LR Nobox-Wallet. Chcę zrobić reinwestycję. Czy minimalna kwota do przerzucenia to też 5$?


RE: NoBox - do 2% dziennie - www.nobox.biz - nitram - 29-03-2013 12:52

Tak minimalna kwota do przerzucenia to prawdopodobnie właśnie te 5$ i dlatego ta blokada.


RE: NoBox - do 2% dziennie - www.nobox.biz - MrSkacowany - 29-03-2013 19:32

Minimum do wypłaty bądź do przerzucenia wynosi 2$.


RE: NoBox - do 2% dziennie - www.nobox.biz - Meloman - 30-03-2013 13:23

Ja nie przerzucam wewnątrz programu pieniędzy więc niestety nie powiem, ale prawdopodobnie tak jak pisze Mrskacowany jest to 2$.



Info dot. programu:

Dzisiaj dostaliśmy naliczenie w wysokości 1,8%, spowodowane to jest tym że Karlo dokonał dobrego posunięcia i zakupił walute Bitcoin. Najważniejsze jest to ile na tym zyskamy, ponieważ kiedy to kupował wartość waluty Bitcoin-24 wynosiła 46$ a teraz wynosi 93$. Oznacza to że w programie będzie dużo więcej pieniędzy i przez to Karlo piszę że w następnym tygodniu naliczenie będzie większe. Ja nic tylko trzymam kciuki aby naprawdę ta inwestycja w Bitcoiny się udała a my żebyśmy dostali duże naliczenia w Magiczny piątek, zobaczymy co czas pokaże, może Karlo nas czymś pozytywnym nas zaskoczy, oby.




Pozostaje tylko czekać co nam przyniesie kolejny tydzień.
A tymczasem kończę gadanine, ale raczej to ważne było co napisałem i wstawiam kolejny dowód wypłaty.
[Obrazek: nobox19wyplata.png]

Rolleyes


RE: NoBox - do 2% dziennie - www.nobox.biz - kleomenes - 31-03-2013 08:09

Następna wypłata z nobox zlecona wczoraj dziś już na koncie Smile
[Obrazek: 3wypataznobox.png]