Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Zamówienie na Restocku - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Zamówienie na Restocku (/Temat-Rozwiazane-Zamowienie-na-Restocku-654)

Strony: 1 2


[Rozwiązane]Zamówienie na Restocku - mikobro - 01-01-2010 12:24

Może już taki temat był, ja szukałem nie znalazłem wiec prosze o wyrozumiałość.
Wczoraj był pierwszy restock w którym uczestniczyłem i miałem zamiar zgarnąć jakaś gre na mojego xboxa (mimo iż miałem 250 ptz to bylem realista i nawet nie probowalem brac sie za psp).
I chyba mi się udało Big Grin Tylko z racji że jak mówiłem, robie to pierwszy raz, nie wiem czy zrobiłem wszystko dobrze Smile
Kliknąłem na Reedem Now wyskoczylo mi okienko z uzupełnieniem danych imie nazwisko ulica miasto kraj bla bla bla i na koncu przepisalem kod z obrazka i klikam... Wyskoczyło mi jakies okienko, niby taki rachunek 247ptz - 100 ptz i jakies tam jeszcze iiiiii koniec Big Grin Ptz mi nawet nie odjelo ale slyszalem ze tak jest i dopiero pozniej zabieraja wiec tym sie nie martwie.
I teraz mam pytanie, czy napewno wygrałem ?
Jeśli tak to co mam teraz robić ?
Czekać na emeila od nich? A jak juz go dostane to co dalej ?

Prosze o pomoc Tongue

Ps. Zamawiałem Fife Soccer 10 Big GrinBig GrinBig Grin


RE: Zamówienie na Restocku - madison - 01-01-2010 12:50

czekaj na meila. duzo osob czeka i ma taka sytuacje


RE: Zamówienie na Restocku - Admin - 01-01-2010 13:01

tak jak madison powiedzial na razie czekac na hallwayu napisali ze do 24h po restocku potwierdzenia powinnien otrzymać każdy zwyciezca


RE: Zamówienie na Restocku - mikobro - 01-01-2010 13:40

Ale jak już dostane tego emeila to co mam robic dalej ??
Czekac ? xD


RE: Zamówienie na Restocku - madison - 01-01-2010 14:00

no jak dostaniesz meila to musisz zgłosic do Urzedu SKarbowego ze dostałes prezent i masz do opodatkowania przedmiot jako inne zrodlo uzyskania przychodu Wink



a tak serio to jak dostaniesz meila to pozniej juz tylko czekaj na kuriera z paczką. (uprzedze Twoje pytanie od razu - tak darmową)


RE: Zamówienie na Restocku - mikobro - 01-01-2010 14:06

Dobra dzieki bardzo ale jeszcze ja czytalem gdzies ze jak ci przysla emeila z potwierdzeniem to trzeba go odeslac czy cos w tym stylu xD
Jak to jest Tongue
Sorki ze taki natret ze mnie ale chce byc doiformowany Tongue


RE: Zamówienie na Restocku - madison - 01-01-2010 14:19

odesłac? a po co??Big Grin hahaBig Grin nie no,logicznie nawet patrząc - to po co im identyczny zwrotny e-mailSmile


RE: Zamówienie na Restocku - mikobro - 01-01-2010 14:26

Madison a ty już coś wygrales że taki pewny jestes Big GrinBig Grin ??
Nie no luz tylko że ja właśnie czytałem że gdy się dostanie emeila to trzeba im cos tam wysłać jako potwierdzenie Smile
Mi to tez sie wydawalo nieco glupie dlatego wlasnie tu o tym wspomnialem Tongue
Admin ty jestes zorientowany bo juz nie raz wygrales.... jak to jest w koncu ?


RE: Zamówienie na Restocku - HawX - 01-01-2010 15:09

Ja jestem w troche dziwnej sytuacja. Gdy przyszedłem na restock to juz prawie nic nie było. Jakimś cudem udało mi sie znalezc 50 euro na amazon i wyskoczył mi tak jagby formularz do wypełnienia. Nie wyskoczył mi jednak ten rachunak jak autorowi tematu jednak wczoraj odjęto mi punkty. Dzisiaj punkty wróciły jak wszystkim ale ten brak rachunku może oznaczać że nie dostane nagrody??
ps. i jeszcze na tej jagby skrzynce w mylockerz nie mam żadnej wzmianki o wygraniu nagrody[/align]


RE: Zamówienie na Restocku - mikobro - 01-01-2010 15:14

Nie martw się, nie tylko tobie to sie przydarzylo Tongue
Ten tak zwany rachunek nie musi koniecznie wyskoczyc xd
Wszystko zdaje sie ze jest w porzadku Tongue
Musisz czekac teraz na emeila Tongue