Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Uploaderze zarabiaj podwójnie ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Uploaderze zarabiaj podwójnie ! (/Temat-Uploaderze-zarabiaj-podwojnie-65352)



Uploaderze zarabiaj podwójnie ! - milo - 22-02-2013 16:27

Jestem właścicielem forum mobilnywarez.pl i poszukuje uploaderów/uplinkerów którzy będą dodawać pliki do downloadu.
Oferuję Ci 2 gr za każdy dodany link.
Dzięki temu możesz zarabiać podwójnie. Nie dość że zarabiasz przez pobieranie pliku (z hostingów ppd), którego umieszczasz to jeszcze ja Ci płace za wstawienie go do downloadu.

Każdy zainteresowany może już od teraz zacząć wrzucać uploady/linki z grami/aplikacjami na android/windows phone/symbian/ios itd.
Każdy założony temat musi mieć Tytuł, opis, screen oraz link downloadu.
Na dodatek każda osoba dostanie jeszcze range Uploader bądź Uplinker.


RE: Uploaderze zarabiaj podwójnie ! - Kzn - 22-02-2013 17:42

Mogę dodawać linki z grami ale na PPA.


RE: Uploaderze zarabiaj podwójnie ! - milo - 22-02-2013 18:48

Niestety PPA nie akceptuje.


RE: Uploaderze zarabiaj podwójnie ! - milo - 23-02-2013 10:48

Stawka zwiększona, 2 gr za temat z grą/aplikacją/filmikiem.


RE: Uploaderze zarabiaj podwójnie ! - Arkadiusz95 - 23-02-2013 20:13

Ile dziennie mozna wrzucac ?? D Jakis limit ? Big Grin jak nie to ja chetny.. pisz pw lub gg: 41519992


RE: Uploaderze zarabiaj podwójnie ! - undercoverpl - 27-02-2013 14:01

Witam. Jestem Zainteresowany.
Proszę o kontakt PW Smile


Uploaderze zarabiaj podwójnie ! - surfer0700 - 26-06-2013 21:23

Wątek został zamnięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.