Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
ehnhance views - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: ehnhance views (/Temat-ehnhance-views-65328)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: ehnhance views - Kamilov - 19-03-2013 21:39

Wybierasz opcję YouTube Comments, klikasz Custom (na samym dole) i dodajesz swoje komenty.
Twój koment, submit
Następny koment, submit.
itd.

Gdy już je dodasz, wracasz do Redeem Credits, ponownie wybierasz opcję komentów i wpisujesz taką liczbę jaką komentarzy dodałeś. Nie dublują się, więc jeśli wpisałeś sobie 15 komentów to 15 dodajesz i potem od nowa.


RE: ehnhance views - Aroonia93 - 20-03-2013 18:22

wielkie dzięki Smile rep !


RE: ehnhance views - adis1322 - 26-03-2013 17:08

działa wam dodawanie komentarz?


RE: ehnhance views - Pablo1979 - 26-03-2013 20:11

Tam cały czas są jakieś problemy z komentarzami ja już praktycznie zrezygnowałem z tego programu.U mnie albo cały czas wyświetlały się te same ,albo w komentarzach pojawiały się jakieś błędy które od razu dyskwalifikowały taki koment .


RE: ehnhance views - Aroonia93 - 28-03-2013 11:34

zgodzę się z TObą .. dodatkowo teraz poprzez program nie da się dodać komentarzy " niezatwierdzonych " tylko aby dodać kom , musisz miec ustawione w filmiku ze kom nie wymaga zatwierdzenia..
jakiś inny sposób na kom ?


RE: ehnhance views - As7 - 29-03-2013 13:20

(28-03-2013 11:34)Aroonia93 napisał(a):  zgodzę się z TObą .. dodatkowo teraz poprzez program nie da się dodać komentarzy " niezatwierdzonych " tylko aby dodać kom , musisz miec ustawione w filmiku ze kom nie wymaga zatwierdzenia..
jakiś inny sposób na kom ?
przyłączam sie do pytania. Z jaki serwisów uzywacie jeszcze SYV i u2bviews ?
polecacie jakieś inne ?

macie na enhance taki błąd ?
This page (http://www.enhanceviews.com/) is currently offline. However, because the site uses CloudFlare's Always Online™ technology you can continue to surf a snapshot of the site. We will keep checking in the background and, as soon as the site comes back, you will automatically be served the live version. Always Online™ is powered by CloudFlare | Hide this Alert

wkurza mnie to ostatnio ....


RE: ehnhance views - Damkofr - 30-03-2013 22:18

To jak w końcu działa ten enhance? komenty itp?


RE: ehnhance views - surfer0700 - 30-03-2013 22:19

@up

Mi wszystko działa bez najmniejszego problemu.


RE: ehnhance views - Damkofr - 30-03-2013 22:23

okej dzięki za info jutro wbije i ogarne bo komenty i lajki się przydadząWink