Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Krótka zapowiedź..... - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Krótka zapowiedź..... (/Temat-Krotka-zapowiedz-65319)

Strony: 1 2 3 4


RE: Krótka zapowiedź..... - kuba48 - 25-02-2013 16:08

(24-02-2013 10:23)Skipi napisał(a):  A ty Kuba jeszce jesteś mentorem ?

Chciałem się zapytac bo każdy już na tym forum widział twojego bloga, no chyba, że jesteś mentorem z 10$ na miesiąc Big Grin

Bloga mam nowego do którego nikt nie ma adresu Smile

Ps. Co do programisty to on jest programista - nie tylko WP, błędy na stronach itd od takich ogólnie rzeczy jest a dla początkujących wordpress.


RE: Krótka zapowiedź..... - Bino - 25-02-2013 18:03

I gdzie ten blog...?


RE: Krótka zapowiedź..... - yazir - 25-02-2013 18:16

(25-02-2013 16:08)kuba48 napisał(a):  Bloga mam nowego do którego nikt nie ma adresu Smile

Trochę offtopic ale, założymy się o to czy nikt nie ma adresu? Jerk2

A teraz pytanie na temat, podobno miał być start dziś Smile Czy jednak pare osób miało rację i zrobiłeś falstart z tym tematem?


RE: Krótka zapowiedź..... - kuba48 - 25-02-2013 23:26

(25-02-2013 18:16)yazir napisał(a):  
(25-02-2013 16:08)kuba48 napisał(a):  Bloga mam nowego do którego nikt nie ma adresu Smile

Trochę offtopic ale, założymy się o to czy nikt nie ma adresu? Jerk2

A teraz pytanie na temat, podobno miał być start dziś Smile Czy jednak pare osób miało rację i zrobiłeś falstart z tym tematem?

Kilka osób już testuje możliwościSmile
Bloga nie zna nikt mojego nowe... 3 dni temu kupiona nowa domena, nowy host, więc nawet jak adres zna to nie dojdzie, że to mój.

A nie zainteresowanych tematem jak i zarabianem ze mną prosiłbym o nie udzielanie się. Bo drwić to sobie można z każdego.

PS. Chcesz to się możemy zalożyć Smile


RE: Krótka zapowiedź..... - bios - 25-02-2013 23:35

Cóż, ja jako ref nie mogę narzekać, póki co wszystko tłumaczy, jest ok. Jak będzie to się zobaczy.


RE: Krótka zapowiedź..... - Jojo693 - 25-02-2013 23:39

Nie wiem dlaczego czepiacie się Kuby, uważam że to świetny mentor a dlaczego tak myślę ? Bo :
- Praktycznie cały czas jest na gg i odpowiada na wszystkie pytania
-U większości innych mentorów na odpowiedź czeka się po kilka h a i tak czasem odpowiedź nie jest satysfakcjonująca przez co piszemy kolejnego posta i czekamy kolejne h ...
-Podpowiada co robimy źle, daje wskazówki
-Jak narazie spełnia to o czym pisał w zapowiedziach więc nie ma czego się przyczepić Jerk2


RE: Krótka zapowiedź..... - AdrYan12 - 25-02-2013 23:44

Dla mnie współpraca z Kubą jest super! Gdy o coś się zapytam, to odpowiada parę sekund po zadaniu pytania. Pomógł mi ogarnąć całe PPA od podstaw. Na Kubę zawsze można liczyć, ponieważ, gdy byłem w dołku w PPA, to podsunął mi niszę, która powinna przynieść fajne zyski - jestem w etapie jej wykonywania. Według mnie współpraca z Kubą jest opłacalna, ponieważ gdyby nie On, by mnie tu nie było. Niektórzy się czepiają Kuby, że mało zarabia Angry . Ale Ci co z Nim współpracują, to wiedzą, że cały Luty pomaga swoim poleconym. A są tacy kurde cwaniacy, którzy chcą Kubę pogrążyć i podają Jego bloga na prawo i lewo, ostatnio było włamanie i "ktoś" mu pozmieniał linki. Jeszcze po flagowali wszystkie filmy związane z Jego blogiem w wyniku czego zarobki spadły, ale i tak zdołał w tym miesiącu wyciągnąć, aż 350$ przy ciągłym nękaniu ze strony "konkurencji". A to dla tych, którzy się czepiają zarobków Kuby, a znają Jego sytuacje facepalm


RE: Krótka zapowiedź..... - kuba48 - 25-02-2013 23:57

Jeżeli komuś dostatecznie nie pomogłem to niech mi jasno określi swój poziom - teraz już znam podejście do refów, ucze od podstaw jak i pomagam zwiększyć zarobki.

Zainteresowanych zapraszam do współpracy a najpierw na kontakt mailowy: [email protected]


RE: Krótka zapowiedź..... - MartinS - 26-02-2013 00:03

kuba48, zarabiasz jeszcze? Twoje 'All earnings' stoją już od jakiegoś czasu w miejscu.


RE: Krótka zapowiedź..... - kuba48 - 26-02-2013 00:07

(26-02-2013 00:03)MartinS napisał(a):  kuba48, zarabiasz jeszcze? Twoje 'All earnings' stoją już od jakiegoś czasu w miejscu.

Aktualnie poświęcam czas dla refów i powoli sobie w wolnym czasie robie nowego bloga, bo stary stał się zbyt popularny, jeszcze z tydzien minie nim tak 10-20 $ dziennie będzie przybywać