Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Krótka zapowiedź..... - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Krótka zapowiedź..... (/Temat-Krotka-zapowiedz-65319)

Strony: 1 2 3 4


Krótka zapowiedź..... - kuba48 - 22-02-2013 01:19

Witam wstawiam wam mała zapowiedź do tego co będzie od najprawdopodobniej już poniedziałku, jeśli programista podoła zadaniu.

Jeśli się tutaj znalazłeś chcesz zacząć zarabiać z FireCash.Org?

Jako, że to są początki, więc każdy kto dołączona do nas otrzymuje rangę średnio zaawansowany, w tym dziale znajdują się filmiki:

- Jak szukać nisz?

- Podstawy promowania Bloga..

- Visual Basic - podstawy - prosty hack

- zmiana wartości na stronie

- Tagi, extra tagi, jak wybrać najlepsze, po co są?

- Podstawy WordPress-a

Oczywiście filmików będzie na bieżąco przybywać na każdy poziom, jest ich 3.

1. Początkujący

2. Średnio zaawansowany

3. Expert

W naszym systemie nauczysz się wszystkiego od A do Z o Pay Per Action ( PPA )

Co oferujemy?

- Profesjonalna pomoc ,, programisty", z którym kontaktować możecie się poprzez maila:

[email protected]

Pomoże wam w optymalizacji waszego bloga, wgranie domeny na serwer, zainstalowanie wordpress i inne sprawy związane z waszą stroną jej wyglądem oraz ,, kodem "

- Pomoc w sprawach PPA - [email protected] - moje odpowiedzi były dla was mało wyczerpujące? Czas to radykalnie zmienić.

Dodatkowo w waszym Panelu znajduje się:

- Czat, w którym często bywam, spełnia role ,, Live Chat ",

- Nisze na dany dzień - będą zmieniane maksymalnie 5 razy na dzień - minimum raz na 2 dni.

- Promowanie waszych filmików -typowane najlepsze filmiki na które zostanie rozdzielone po 30 like oraz 2 filmiki do których zostanie dodane 15 komentarzy, pakiety 250 Kredytów u2bviews.com, 100 kredytów SYV ( SHARE YOUTUBE VIDEOS )- około 1.000 viewsow, like - 30 na każdy film napewno przypadnie. - Jest to opcja zastępcza póki nie zostanie stworzona aplikacja do Like - kom,

- Będą co jakiś czas rozdawane konta na YT,

- Aplikacje dodatkowe do waszych postów, zachęcające do pobrania.

- Konto SILVER w FireCash.Org na START!

- Oczywiście WIELE niespodzianekSmile

Chcecie jakiś pomocniczych aplikacji.. ?

Wystarczy napisać na mailu propozycje lub w temacie na jakimś forum, na którym mamy utworzone konto - każda propozycja zostanie rozpatrzona !

Jeśli masz już konto na FireCash.Org, wystarczy napisać na maila: [email protected] z prośbą o zmiane mentora na kuba485, podając mu dane swojego konta - piszcie z MAILA zarejestrowanego na FC!

Myślę, że w końcu zarobki na PPA BĘDĄ O WIELE WIĘKSZE!

Co niebawem.... ?

- Masa pomocniczych aplikacji i wiele innych !

Link do rejestracji:

http://firecash.org/register/by/4805

KONTAKT:

Programista: [email protected]

Sprawy PPA: [email protected]

Dlaczego to wstawiam ? By te osoby, które zdecydowały się na zmiane mentora/podpięcie do mentora, mogły to zrobić teraz, by później dostać odrazu dostęp do bazy.

Kontakt od spraw PPA cały czas aktywny z programistą od startu BLOGA.


RE: Krótka zapowiedź..... - m4rcin93 - 22-02-2013 01:23

Takie bzdety umieszczaj swoim temacie, a nie robisz kilka zbędnych.


RE: Krótka zapowiedź..... - kuba48 - 22-02-2013 01:26

(22-02-2013 01:23)m4rcin93 napisał(a):  Takie bzdety umieszczaj swoim temacie, a nie robisz kilka zbędnych.

Ten już zostanie :]


RE: Krótka zapowiedź..... - matimus - 22-02-2013 10:16

(22-02-2013 01:23)m4rcin93 napisał(a):  Takie bzdety umieszczaj swoim temacie, a nie robisz kilka zbędnych.

Dokładnie ...kot w worku...Ja nie będę gorszy ...Wypożyczę ciągnik firmy FARMTRAC za refa Tonguefacepalmimpreza


RE: Krótka zapowiedź..... - Nicktim - 22-02-2013 10:27

(22-02-2013 10:16)matimus napisał(a):  
(22-02-2013 01:23)m4rcin93 napisał(a):  Takie bzdety umieszczaj swoim temacie, a nie robisz kilka zbędnych.

Dokładnie ...kot w worku...Ja nie będę gorszy ...Wypożyczę ciągnik firmy FARMTRAC za refa Tonguefacepalmimpreza

Zgadzam się z kolegą wyżej. Zarejestruj się z mojego refa dam ci filmik i zarabiaj na mnie. A nisz to sobie szukaj w wyszukiwarce Smile


RE: Krótka zapowiedź..... - kuba48 - 22-02-2013 16:17

(22-02-2013 10:27)Nicktim napisał(a):  
(22-02-2013 10:16)matimus napisał(a):  
(22-02-2013 01:23)m4rcin93 napisał(a):  Takie bzdety umieszczaj swoim temacie, a nie robisz kilka zbędnych.

Dokładnie ...kot w worku...Ja nie będę gorszy ...Wypożyczę ciągnik firmy FARMTRAC za refa Tonguefacepalmimpreza

Zgadzam się z kolegą wyżej. Zarejestruj się z mojego refa dam ci filmik i zarabiaj na mnie. A nisz to sobie szukaj w wyszukiwarce Smile

Nie wiem czy dokładnie przeczytałeś, ale codziennie będą inne nisze, które schodzą.


RE: Krótka zapowiedź..... - matimus - 22-02-2013 18:29

Programista ? Jak się umie zrobić fake program to nie programista ... kolego prosił bym abyś pokazał swoje zarobki Smile


RE: Krótka zapowiedź..... - kuba48 - 22-02-2013 18:45

(22-02-2013 18:31)matimus napisał(a):  
(22-02-2013 18:29)matimus napisał(a):  Programista ? Jak się umie zrobić fake program to nie programista ... kolego prosiłbym abyś pokazał swoje zarobki Smile
Spójrz na moją sygnature, Programista żadnych fejków nie robi, tylko w tym momencie szlifuje strone całą.


RE: Krótka zapowiedź..... - MartinS - 22-02-2013 20:41

Ile zarobiłeś w tym miesiącu? Ile dziennie zarabiasz?


RE: Krótka zapowiedź..... - matimus - 23-02-2013 09:36

(22-02-2013 18:45)kuba48 napisał(a):  
(22-02-2013 18:31)matimus napisał(a):  
(22-02-2013 18:29)matimus napisał(a):  Programista ? Jak się umie zrobić fake program to nie programista ... kolego prosiłbym abyś pokazał swoje zarobki Smile
Spójrz na moją sygnature, Programista żadnych fejków nie robi, tylko w tym momencie szlifuje strone całą.

No to czekam na opinie twoich refów za jakiś czas...