Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Forumowa koszulka? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: Forumowa koszulka? (/Temat-Forumowa-koszulka-65318)



Forumowa koszulka? - Inwestor25 - 22-02-2013 00:35

Szukałem podobnego tematu, ale niczego nie znalazłem więc chciałbym zapytać.. zasugerować...

Czy jest taka możliwość by zrobić forumowe koszulki? Chętnie bym kupił koszulkę z logo forum.

Jeśli nie ma możliwości zamówienia to czy ewentualnie mógłbym dostać plik logo w dobrej rozdzielczości by zamówić sobie koszulkę we własnym zakresie?


RE: Forumowa koszulka? - Admin - 22-02-2013 00:39

Pare dni temu rozmawiałem o tym z Coristo właśnie o wprowadzeniu koszulek do shopa - myślę że do końca miesiąca coś powinniśmy ustalić, trzeba będzie tylko znaleźć jakiegoś wykonawce (może wy pomożecie - najlepiej z allegro), który bezpośrednio będzie w stanie wysyłać koszulki do użytkowników.


RE: Forumowa koszulka? - daniel42na - 22-02-2013 00:42

Ważne aby koszulki były sprawdzone pod względem jakości materiału, bo firanki które się podziurawią po pierwszym praniu to plaga..


RE: Forumowa koszulka? - marcheweczka87 - 22-02-2013 01:22

a czy będzie można kupić normalnie za złotówki a nie za forum goldy?

pomysł jest świetny Smile


RE: Forumowa koszulka? - Inwestor25 - 22-02-2013 18:27

Admin - może na oferia.pl wrzuć zapytanie ofertowe. Ja tak robiłem jak potrzebowałem do pracy koszulek z logo. Firmy się same zgłosiły i dały lepsze warunki cenowe niż na aukcjach.

Można spróbować się dogadać że wyślesz im logo, ustalicie wzór a oni wystawią np. 50 koszulek na aukcji, a zainteresowani będą kupować u nich na aukcji i oni będą wysyłać.


RE: Forumowa koszulka? - Scoobyx - 22-02-2013 22:07

(22-02-2013 01:22)marcheweczka87 napisał(a):  a czy będzie można kupić normalnie za złotówki a nie za forum goldy?

pomysł jest świetny Smile

Forum Glody możesz kupić, więc to nie robi raczej różnicy.


RE: Forumowa koszulka? - Admin - 22-02-2013 22:58

@up
racja, fg to równowartość złotówek nie doliczamy żadnych dodatkowych prowizji czy kosztów.

Gdy będziemy coś więcej wiedzieć to na pewno dam znać.