Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak skutecznie rozreklamować serwis? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Pozycjonowanie (/Forum-Pozycjonowanie-398)
+--- Dział: Pozycjonowanie i Optymalizacja (/Forum-Pozycjonowanie-i-Optymalizacja-341)
+--- Wątek: Jak skutecznie rozreklamować serwis? (/Temat-Jak-skutecznie-rozreklamowac-serwis-65309)



Jak skutecznie rozreklamować serwis? - 6ikanar6 - 21-02-2013 21:44

Witam.
Posiadam serwis poświęcony rysunkom, pozycjonuje go frazy które mnie interesowały są w pierwszej 10 wyszukiwań, ale nie ma szału z użytkownikami. Dziennie jest z 100-200 unikalnych wejść w zależności od dnia. Macie pomysły jak można skutecznie trafić do określonej grupy odbiorców?

Dodam że nie mam dużych możliwośći zdobyć e-maili, aby wysłać reklamę.
A rozmowy na temat wymianą banerami stoi w miejscu


RE: Jak skutecznie rozreklamować serwis? - surfer0700 - 21-02-2013 22:33

A jakieś pieniądze do zainwestowania w reklamę masz?
Podaj adres stronki, wspólnie pomyślimy co można by poprawić.


RE: Jak skutecznie rozreklamować serwis? - LessiPL - 21-02-2013 22:40

Pozycjonuj do top3, wiadomo że im wyżej tym więcej uników, dobierz kilka najbardziej popularnych fraz, cieszących się największym popytem.
Zawsze możesz wymienić się banerami lub linkami z stronami o podobnej tematyce, warto zoptymalizować stronę pod googla, ale o tym to już można by było książkę napisać (a w twoim przypadku przeczytać).


RE: Jak skutecznie rozreklamować serwis? - Inwestor25 - 22-02-2013 18:29

a fan page na fejsie masz? to też jakaś metoda na promocję.


RE: Jak skutecznie rozreklamować serwis? - 6ikanar6 - 22-02-2013 22:49

artani[dot]pl

Dzisiaj moja strona została zaprezentowana przez znanego vlogera tutaj link do filmu
http://www.youtube.com/watch?v=tR9R2AhvXmM (od 10 min) licznik odwiedzin znacznie się podniósł.

Pisałem do wielu fp o podobnej tematyce w celu opublikowania informacji o serwisie.
Tak jak wspomnialem wymiana linkami banerami stoi w miejscu. Musze długo czekać na odpowiedz.


RE: Jak skutecznie rozreklamować serwis? - 6ikanar6 - 25-02-2013 11:32

zainwestowałem już w reklame na fb