Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Nowe konto, reguła. Prosze o pomoc. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Nowe konto, reguła. Prosze o pomoc. (/Temat-Rozwiazane-Nowe-konto-regula-Prosze-o-pomoc-6528)



[Rozwiązane]Nowe konto, reguła. Prosze o pomoc. - k00b1 - 03-05-2010 17:35

Wiec tak:
Chce zalozyc drugie konto na lockerz do zbierania PTZ. Jak najlepiej to zrobic?
Wyslac z wlasnego konta zapro czy moze od kogos innego? I czy podac dane czlonka rodziny czy kogos innego?

Druga prosba:
Moze ktos dac dzialajaca regule to autofilla? Bo kwietniowa wypelnia tylko nr telefonu (sprawdzilem na restocku).

Z gory dzieki. Pozdrawiam.

:sleepy:


RE: Nowe konto, reguła. Prosze o pomoc. - szulakaluble - 03-05-2010 17:41

Możesz wysłać z własnego konta tylko dane członka rodziny muszą być poprawne i żeby nie było to 10 kolejne konto;> max 5. Ale skoro piszesz ze drugie to smiało.


RE: Nowe konto, reguła. Prosze o pomoc. - SupeRLokeR - 03-05-2010 17:41

Wyslij od siebie zaproszenie i podaj imie członka rodziny Wink
regulka na kwiecien:
http://www.przeklej.pl/plik/kwiecien-reguly-i-inne-txt-0013gvaen7tb
haslo: zarabiam.com
BY;TIDUS!


RE: Nowe konto, reguła. Prosze o pomoc. - Sony_st - 03-05-2010 20:44

Ja powiem tak, że mam teraz drugie konto na siebie z tym że tamtego starego już nie używam i tylko różnią się datą urodzenia Smile a nagroda przyszła Smile

Co do autofilla coś źle zrobiłeś, mi wypełniał wszystko oprócz logowania


[Rozwiązane][Rozwiązane]Nowe konto, reguła. Prosze o pomoc. - Tech - 19-03-2011 10:29

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany lub też rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.