Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Strefa Wtajemniczonych - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Strefa Wtajemniczonych (/Temat-Strefa-Wtajemniczonych-65260)

Strony: 1 2 3


RE: Strefa Wtajemniczonych - Kabajana - 23-02-2013 15:11

Promocja na YT to zdecydowanie Strefa dla wtajemniczonych wygrywa.
Na pewno dostaniesz bardziej profesjonalne odpowiedzi w strefie, ze szczególnymi wskazówkami na nurtujące CIe pytania dotyczące zarabiania Smile


RE: Strefa Wtajemniczonych - yazir - 23-02-2013 16:54

(23-02-2013 14:31)draksone napisał(a):  Up to prawda,ale ludzie teraz wrzucają większość na forum,żeby poleconych zdobyć i coś z tego mieć,bo tak na prawde co oni z tego mają,że wrzucą coś do strefy dla wtajemniczonych ?
Mniej reputów,mniejszej grupie pomoże,same minusy...

Większość idzie do otwartych tematów bo nie ma sensu wrzucać tego do zamkniętej strefy. A jak ktoś ma perełkę i chce się tym podzielić z węższym gronem to wrzuca tam.

Nie każdy patrzy na to żeby zdobyć 100000 poleconych którzy nabiją mu kieszeń kasą...
Ja wrzucam rzeczy do strefy chociażby dla satysfakcji, lub chcę podzielić się czymś z mniejszą grupą, która lepiej to spożytkuje niż miało by się rzucić na coś jednocześnie 100 osób przez co sposób / metoda okazuje się niewypałem, a nisza nagle przesyca się.
Wolę żeby 10 osób było zadowolonych, niż 100 jęczało że nie działa etc... Dzięki temu te 10 osób może w ramach wdzięczności wrzucić coś od siebie tam. I jakoś się kręci.


RE: Strefa Wtajemniczonych - draksone - 25-02-2013 16:39

(23-02-2013 14:39)rozekrr napisał(a):  Póki co to naucz się korzystać z tego co masz pod nosem, bo kiepsko Ci idzie z tego co wypisujesz Wink

Racja Smile Leń ze mnie cholerny Jerk
Jednak troche na PPA zarobiłem Smile


RE: Strefa Wtajemniczonych - dusigrosz - 01-12-2013 18:46

Co się stało ze Strefą Wtajemniczonych? Nigdzie nie mogę jej znaleźć.


RE: Strefa Wtajemniczonych - surfer0700 - 01-12-2013 18:51

(01-12-2013 18:46)dusigrosz napisał(a):  Co się stało ze Strefą Wtajemniczonych? Nigdzie nie mogę jej znaleźć.

Może ufo zabrało? Rolleyes
http://zarabiam.com/Forum-Strefa-Wtajemniczonych-96


Odp: RE: Strefa Wtajemniczonych - Jacuss - 02-12-2013 11:01

(21-02-2013 21:20)Sloniasek napisał(a):  Spokojnie, z czasem Strefa Wtajemniczonych będzie systematycznie uzupełniana, nie można się spodziewać niewiadomo czego Smile
Teraz kiedy powstala Elita to nie bylbym tego taki pewien Tongue


Wysłane z mojego GOCLEVER HYBRID przy użyciu Tapatalka


RE: Strefa Wtajemniczonych - ErgePL - 03-05-2014 22:18

Ja dziś kupiłem popołudniu, zobaczymy czy dojdzie w te obiecane 48h. Tongue


RE: Strefa Wtajemniczonych - Klin - 04-05-2014 10:14

Co do strefy to kilka tematow jest ciekawych, reszta to prosby i pytania ludzi


RE: Strefa Wtajemniczonych - draksone - 04-05-2014 10:37

Dzięki za odpowiedź ale już od dawna mam wykupiony dostęp,temat do zamknięcia Smile


Strefa Wtajemniczonych - surfer0700 - 31-12-2014 05:05

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.