Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ref4bux - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Ref4bux (/Temat-Ref4bux-65255)



Ref4bux - burza21989 - 21-02-2013 12:59

Siema.. Chciałbym się dowiedzieć jak mozna wypłacić z Ref4bux kase ? Bo nie wiem na necie są tylko poradniki po angielski i francusku... Sory ale ja w tych jez. nie jestem dobry... Jeśli byłby ktoś taki dobry i zrobił screena tam gdzie mozna kase wypłacić... to dam reputa/FG ...


RE: Ref4bux - tomazzi - 21-02-2013 13:02

ty to szczeniaku jesteś bezczelny ...
kolejny temat o czymś co masz na forum i w nim możesz zapytać o te rzeczy bo po to jest temat o tym serwisie

ale nie gimbus sobie uroił, że będzie spamował i kolejny temat o czymś sobie założy bo szczeniakowi na feriach się nudzi i spam na forum urządza

spamuj dalej, wylecisz na zbity pysk z banem z forum i na tym zakończysz swoją spamerską karierę


RE: Ref4bux - burza21989 - 21-02-2013 13:12

spokojnie ... Komętował tego nie będę . Bo teraz zachowujesz się jak 15 latek... I zobaczymy kto wyleci ... " LICZ SIE ZE SŁOWAMI " Ciakawy jestem czy w realu byś był taki mocny ...


RE: Ref4bux - Killer - 21-02-2013 13:13

Zaparz melisse tomazzi bo widzę że warny spadły i znów prosisz o nowe.


Ref4bux - Killer - 21-02-2013 13:13

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.