Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Zamknięty]Jak należy oglądac filmy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: [Zamknięty]Jak należy oglądac filmy (/Temat-Zamkniety-Jak-nalezy-ogladac-filmy-6525)



[Zamknięty]Jak należy oglądac filmy - franek479 - 03-05-2010 16:34

Jak należy oglądać filmy bo niewiem jak bo coś mi wykakuje jakiś błąd albo czegoś nie mam zainstalowanego


RE: Jak należy oglądac filmy - BartuS - 03-05-2010 16:34

Musisz mieć Adobe Flash Player, aby odpalać filmy na lockerz.com


RE: Jak należy oglądac filmy - Lookso - 03-05-2010 17:28

Może być to związane z dostawcą internetu, a dokładniej to chodzi o DNS.
Tutaj masz link: http://www.zarabiam.com/showthread.php?tid=3657


RE: Jak należy oglądac filmy - bastiaz - 11-05-2010 13:36

czy oglądanie filmików to jedyny sposób na zdobywanie pkt ? niedawno się zapisałem i nie wiem


RE: Jak należy oglądac filmy - Tech - 13-05-2010 14:27

(11-05-2010 13:36)bastiaz napisał(a):  czy oglądanie filmików to jedyny sposób na zdobywanie pkt ? niedawno się zapisałem i nie wiem

Punkty zdobywasz za logowanie się (tzn za klikanie w baner w lewym dolnym rogu), odpowiadanie na pytania w zakładce dailies, zapraszanie znajomych, kupowanie przedmiotów w shopie (na razie dla nas niedostępne), no i za oglądanie filmików w play Tongue

Niedługo mają też być nowe sposoby zdobywania PTZ Wink


[Zamknięty]Jak należy oglądac filmy - Admin - 24-04-2011 08:59

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.