Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Clickpaid.com - Frederick Mann powraca - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Clickpaid.com - Frederick Mann powraca (/Temat-Clickpaid-com-Frederick-Mann-powraca-65244)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Clickpaid.com - Frederick Mann powraca - Masterjam - 23-02-2013 15:49

A czy dobrze przeczytałem że minimum to pakiety po 10$?


RE: Clickpaid.com - Frederick Mann powraca - Blues - 23-02-2013 17:19

Myślę, że tak. Skoro tak było i w JBP i PC to tu będzie tak samo. Tym bardziej, że jest juz informacja o 20/10 centach per pakiet zarobku dziennego


RE: Clickpaid.com - Frederick Mann powraca - Pawel1178 - 24-02-2013 10:59

Skoro PC przestało płacić to po co wchodzić w kolejny program tego samego Administratora ?


RE: Clickpaid.com - Frederick Mann powraca - Blues - 24-02-2013 11:00

Jakbyś nie wiedział to PC nie jest pod wodzą Manna bo sprzedał on JBP we Wrześniu...
A poza tym PC wypłaciło zaległe wiadra oraz od dzisiaj otwierają się nowe.


RE: Clickpaid.com - Frederick Mann powraca - Arrekin - 24-02-2013 11:20

Przecież to było oczywiste że Mann się wycofał z JBP, bo zbliżał się do końca wypłacalności programu. Dzięki temu jest czysty, może założyć nowy program.
W PC będą ciągnąc, ograniczać wypłaty, tak by jak najdłużej wyglądało że wszystko ok.


RE: Clickpaid.com - Frederick Mann powraca - Luksib - 24-02-2013 16:48

Witam.

Tak sobie przeglądam od jakiegoś czasu forum. Wiem, że za jakiś czas wejdę w BannersBroker ale chciałbym coś na początek mniejszego. Jak działa ten clickpaid.com bo nie łapię?


RE: Clickpaid.com - Frederick Mann powraca - duzypawel - 26-02-2013 09:48

kupujesz jakąś ilość paczek po 10 $ każda

za każdą kupioną paczkę dostajesz 0,2 $ dziennie od pon do pt a w weekendy 0,1 $

kupione paczki znikają po jakimś czasie (w jbp było to 81 dni czyli tyle ile czasu potrzeba na wypracowanie 150%)

otrzymany zysk możesz wypłacić (po uzbieraniu minium 20 $) lub kupować kolejne paczki.


RE: Clickpaid.com - Frederick Mann powraca - seicento - 26-02-2013 11:33

Czy długo trzeba czekać na e-mail z potwierdzeniem rejestracji?


RE: Clickpaid.com - Frederick Mann powraca - kleomenes - 26-02-2013 13:50

Ja czekałem zaledwie chwilę, ale to było kilka dni temu.


RE: Clickpaid.com - Frederick Mann powraca - seicento - 27-02-2013 11:28

Dopiero dzisiaj udało się zarejestrować,ale dopiero z "gmail"