Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nudna prezentacja? Mogę pomóc! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Nudna prezentacja? Mogę pomóc! (/Temat-Nudna-prezentacja-Moge-pomoc-65243)



Nudna prezentacja? Mogę pomóc! - jarekdrzymek - 21-02-2013 00:23

Wyobraźmy sobie sytuację, w której tworzymy prezentację PowerPoint na konkurs, do szkoły, na prezentację projektu. Jakkolwiek byśmy się nie natrudzili będzie ona nużąca, bez akcji i nie wciągnie osoby oglądającej. Czas z tym skończyć!

Marzą Ci się pierwsze miejsca w konursach? Chcesz wypromować ulubioną kapelę? A może masz swój projekt i chcesz go szybko i ciekawie przedstawić?

Dojdźmy do rzeczy. Zrobię krótki Filmik na DOWOLNY temat, z dowolną treścią. Jest on idealny na wstęp do prezentacji, ale także do unowocześnienia zdjęć itp.

Cena:
5zł Przelewem na konto PayPal

Kontakt: [email protected]

Jeśli kupujesz film u mnie, masz zniżkę 10% na kolejny!
*****
Masz urządzenie z iOS? Chcesz ten program? Mogę ci go "Użyczyć". Napisz na PW ;-)


RE: Nudna prezentacja? Mogę pomóc! - Mksuzi - 21-02-2013 00:26

Oki mistrzu Power Pointa.

Poprosimy wszyscy o Twoje przykładowe realizacje.


RE: Nudna prezentacja? Mogę pomóc! - jarekdrzymek - 21-02-2013 00:32

Nie ma sprawy... Mam własny kanał na yt, który pośrednicy przy filmach...
Zwiastun:
Wielka Brytania: http://www.youtube.com/watch?v=86oxKo-dT4w&sns=em
Reklama dla Ulubionego serwera mc ^^: http://www.youtube.com/watch?v=LU-S6YPhjhg&sns=em


RE: Nudna prezentacja? Mogę pomóc! - xJAmaTOx - 21-02-2013 07:11

Nie miałem pojęcie że takie rzeczy da się zrobić w PP. Mi się podoba, masz ode mnie + Smile


RE: Nudna prezentacja? Mogę pomóc! - jarekdrzymek - 21-02-2013 14:04

Nie robię tego w PowerPoincie xD. Można to wstawić do PowerPointa xD. Jest to inny program. ;-)


RE: Nudna prezentacja? Mogę pomóc! - Roxi5017 - 21-02-2013 14:42

Czyżby Sony Vegas? Big Grin


RE: Nudna prezentacja? Mogę pomóc! - jarekdrzymek - 21-02-2013 19:34

Nie... Nie jest to sony vegas... Wszystko robię na iPadzie xD


RE: Nudna prezentacja? Mogę pomóc! - surfer0700 - 21-02-2013 19:48

A jest wersja tego programu na PC?
Mam projekt na zajęcia, zrobiłbyś filmik, jednak i tam musiałbym w prezentacji umieścić nazwę programu w którym "wykonałem" (Tongue) intro.
Jeżeli nie chcesz publicznie, możesz na PW Smile

Płatności PP przyjmujesz?


RE: Nudna prezentacja? Mogę pomóc! - jarekdrzymek - 22-02-2013 21:50

Napiszę publicznie, jeśli ktoś jest uważny to zobaczy, że program to iMovie. Niestety, tylko Mac/iOS. Pewnie, że przyjmuję :-)
****
Napisz do mnie maila, zrobię Ci filmik, jak zaakceptujesz to wyślij 5 zł xD
Jeśli jest to twój projekt proponuję wysłanie także kilku twoich zdjęć.
****
Jeśli ktoś robi filmy na yt i chciałby takie intro z galaktyką zapraszam na PW ;-)


Nudna prezentacja? Mogę pomóc! - Coristo - 26-06-2013 20:06

Wątek został zamnięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.