Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Sprzedam] Konta MineCraft PREMIUM (Nie giftcode tylko KONTA) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [Sprzedam] Konta MineCraft PREMIUM (Nie giftcode tylko KONTA) (/Temat-Sprzedam-Konta-MineCraft-PREMIUM-Nie-giftcode-tylko-KONTA-65236)



[Sprzedam] Konta MineCraft PREMIUM (Nie giftcode tylko KONTA) - Arkadiusz95 - 20-02-2013 21:47

1.Nazwa przedmiotu : Konta premium do MineCraft.
2.Opis przedmiotu : Sprzedam konta MineCraft Premium. Mam na sprzedaz 43 konta premium do MineCraft. Daje login + haslo do kont i gracie. Na konta daje 90dni gwarancji. Nie dziala, piszesz do mnie daje nowe.
3.Zdjęcia : Brak
4.Kontakt : Pw, temat
5.Cena : 45zl jedno konto. Dla
pierwszych 5 osob 25 zl.
6.Sposób zapłaty za przedmiot : PayPal, przelew (iPKO)

Wyslane z samsung galaxy


RE: [Sprzedam] Konta MineCraft PREMIUM (Nie giftcode tylko KONTA) - Arkadiusz95 - 22-02-2013 11:51

Nowa cena.. Wiem ze to jako ref ale nie wiem jak inaczej dac..

25 zl dla pierwszych 5 os.


RE: [Sprzedam] Konta MineCraft PREMIUM (Nie giftcode tylko KONTA) - Kzn - 22-02-2013 12:02

@up
Jakieś konto testowe ?


RE: [Sprzedam] Konta MineCraft PREMIUM (Nie giftcode tylko KONTA) - Arkadiusz95 - 22-02-2013 14:06

Testowe potem konto znika xdd 2 konta poszly przez takie testowe xd aukcje na allegro daje dla bezpieczenstwa.


RE: [Sprzedam] Konta MineCraft PREMIUM (Nie giftcode tylko KONTA) - Gremquen - 22-02-2013 14:19

Można zmieniać hasło i skin czy nie?..


RE: [Sprzedam] Konta MineCraft PREMIUM (Nie giftcode tylko KONTA) - Arkadiusz95 - 22-02-2013 16:00

Haslo email tak


RE: [Sprzedam] Konta MineCraft PREMIUM (Nie giftcode tylko KONTA) - Arkadiusz95 - 02-03-2013 07:44

Ref. Sprawdzilem, skina mozna zmienic. Mozna haslo tez zmienic sobie na inne.


RE: [Sprzedam] Konta MineCraft PREMIUM (Nie giftcode tylko KONTA) - Arkadiusz95 - 28-04-2013 20:42

ref xd nie wiem po co nowy temat dawalem jak jest ten xDD

Po kupnie konta zmieniasz : Email i haslo na swoje oraz sin.


RE: [Sprzedam] Konta MineCraft PREMIUM (Nie giftcode tylko KONTA) - SweetSensi - 30-04-2013 08:32

Nadal aktualne ?


[Sprzedam] Konta MineCraft PREMIUM (Nie giftcode tylko KONTA) - surfer0700 - 26-06-2013 18:19

Wątek został zamnięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.