Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
1 + lub klik w link. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Refback (/Forum-Refback-283)
+--- Dział: Refback za Reputy (/Forum-Refback-za-Reputy-128)
+---- Dział: Archiwum (/Forum-Archiwum-318)
+---- Wątek: 1 + lub klik w link. (/Temat-1-lub-klik-w-link-65233)



1 + lub klik w link. - Max998 - 20-02-2013 21:28

Witam, oferuję jeden + reputacji lub kliknięcie w link typu ad.fly etc. za kliknięcie ''LUBIE TO!'' na moim fanpagu na facebooku.

http://www.facebook.com/pages/Przedsi%C4%99biorstwo-Komunikacji-Miejskiej-Sp-z-o-o-w-Sosnowcu/246180462100076?ref=hl

Od razu zaznaczam iż nie wymagam tego od Was jedynie proponuję coś w zamian za, że tak powiem wynagrodzenie. Do tego zapraszam użytkowników na poziomie co mam na myśli? Nie będę wynagradzał za kliknięcie ''LUBIE TO!'' a po dodaniu reputacji - odlajkowanie. Wtedy to rozdawać będę czerwone punkciki.

Więc tak - klikamy i zostawiamy tu swoje dane np. Sebastian M. a obok link w jaki ja mam kliknąć bądź prośbę o plusika.
Plusy itp. rozdaję zazwyczaj w ciągu 24 godzin.

Co do konta od dawna interesuję się organizacją transportu drogowego a sam PKM Sosnowiec w pewnym sensie jest mi bliski. Mam tam paru znajomych a nawet pracował tam niegdyś mój wujek. PKM posiada dwa konta: swoje (oficjalne), które zbytnio nie jest popularne no i moje miłośnicze, które mam nadzieję ktoś z zarządu kiedyś zauważy i być może doceni. Byłbym wdzięczny za Wasze lajki. Smile


RE: 1 + lub klik w link. - Macieqx - 20-02-2013 22:18

Maciej B


RE: 1 + lub klik w link. - Max998 - 20-02-2013 22:21

Z 142 lajków jest 143 - zaliczyło.

Macieqx - plus poleciał.


1 + lub klik w link. - Admin - 24-02-2013 09:21

Moderator uznał temat za nieaktualny i przenosi go do Archiwum.