Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik PPA 6 gotowych nisz 3 gotowe skrypty www - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Poradnik PPA 6 gotowych nisz 3 gotowe skrypty www (/Temat-Poradnik-PPA-6-gotowych-nisz-3-gotowe-skrypty-www-65230)

Strony: 1 2 3 4


RE: Poradnik PPA 6 gotowych nisz 3 gotowe skrypty www - Dymkul - 21-02-2013 19:34

Dodana recenzja Karczu. Obniżę cenę do 60zł aby bylo adekwatnie. Smile
Pozdrawiam.


RE: Poradnik PPA 6 gotowych nisz 3 gotowe skrypty www - Coristo - 21-02-2013 19:44

Dziwne że obie osoby są z tego samego forum(inne niż nasze). Według mnie sprawa trochę naciągana.


RE: Poradnik PPA 6 gotowych nisz 3 gotowe skrypty www - surfer0700 - 21-02-2013 19:50

Szczerze mówiąc wolałbym recenzję, któregoś z tutejszych tutorów.
Jest taka możliwość by poradnik otrzymał Coristo, yazir albo nitram ?


RE: Poradnik PPA 6 gotowych nisz 3 gotowe skrypty www - Redwids - 21-02-2013 19:59

Podważacie wiarygodność Karcza i Hard'a? Jerk


RE: Poradnik PPA 6 gotowych nisz 3 gotowe skrypty www - Roxi5017 - 21-02-2013 20:01

Prędzej wierzyłabym w opinię Karcza, tamtego kolesia nie znam nawet Wink


RE: Poradnik PPA 6 gotowych nisz 3 gotowe skrypty www - surfer0700 - 21-02-2013 20:03

Broń Boże. Big Grin
Jednak forum konkurencyjne to forum konkurencyjne, a zarabiam.com to zarabiam.com.
Uważam, że jeżeli sprzedaje się poradnik na tym forum, to recenzję powinien napisać tutor z tego forum. Zamiast dać recenzję Karczowi i Hard'owi. Mógł dać jednemu z Nich i jednemu z tutorów tego forum, ale to oczywiście moja prywatna sugestia z którą nikt nie musi się zgadzać.

Nie mniej jednak pytanie:
Cytat:Jest taka możliwość by poradnik otrzymał Coristo, yazir albo nitram ?

Jest aktualne Smile


RE: Poradnik PPA 6 gotowych nisz 3 gotowe skrypty www - Dymkul - 21-02-2013 20:16

Oczywiście zaproponujcie 1 osobę. Która waszym zdaniem najlepiej się nadaje do recenzji a ja się do niego zgłoszę.


RE: Poradnik PPA 6 gotowych nisz 3 gotowe skrypty www - Krissu - 21-02-2013 20:32

Sam surfer byłby dobrym ogniwem. Smile
Podobnie Coristo czy Yazir. Smile


RE: Poradnik PPA 6 gotowych nisz 3 gotowe skrypty www - Coristo - 21-02-2013 20:41

(21-02-2013 19:59)Redwids napisał(a):  Podważacie wiarygodność Karcza i Hard'a? Jerk

Wiarygodność ? Na tym forum nikt ich praktycznie nie zna. Według mnie jeżeli poradnik jest sprzedawany tu to i powinien być oceniony przez ekipe tego forum. Ale to już sprawa autora tematu czy chce oddać do recenzji czy nie.


RE: Poradnik PPA 6 gotowych nisz 3 gotowe skrypty www - Dymkul - 21-02-2013 21:01

(21-02-2013 20:41)Coristo napisał(a):  
(21-02-2013 19:59)Redwids napisał(a):  Podważacie wiarygodność Karcza i Hard'a? Jerk

Wiarygodność ? Na tym forum nikt ich praktycznie nie zna. Według mnie jeżeli poradnik jest sprzedawany tu to i powinien być oceniony przez ekipe tego forum. Ale to już sprawa autora tematu czy chce oddać do recenzji czy nie.


Spokojnie. Nie ma problemu. Wysłałem ci pw. Jak możesz to proszę o recenzję. Smile Wybrałem tamte osoby ponieważ prowadzą forum o PPA i PPD . Karczu i tu na forum też się udziela. Ale doskonale was rozumiem więc jak tylko się Coristo zgodzi recenzja się pojawi.