Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Usuwają konta pomocy! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: Usuwają konta pomocy! (/Temat-Usuwaja-konta-pomocy-65226)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Usuwają konta pomocy! - n1000 - 25-02-2013 23:27

(25-02-2013 15:29)octawius napisał(a):  pinger textfree nie działa już Big Grin Ostatnio sam próbowałem i nie dochodziły potwierdzenia a czy by się trzymały mocno to nie sądził bym żeby były więcej jak 3-4 dni.

Jak tworzysz konta, na starterach, czy inny serwis tego typu ? Wink


RE: Usuwają konta pomocy! - ggx077 - 25-02-2013 23:31

I jak ci poszlo dalej ?


RE: Usuwają konta pomocy! - octawius - 26-02-2013 16:14

Tak na starterach. Smile


RE: Usuwają konta pomocy! - afghan - 23-03-2013 03:50

No to kto mi teraz pomoże... Sprawa tego typu Kupiłem starter z 36i6 założyłem konto na youtube zweryfikowane wstawiłem film o gumisiach i w opisie napisałem tylko "Miłego Oglądania Smile" Po 30min miałem konto zbanowane z powodu naruszeń :/ Nie wiem o co chodzi ale już po prostu nie mam do tego siły tak samo po zmianie IP na Cyber Ghost... Jak będę miał czas to zrobię jakiś film i pokaże wam jak to wszystko wygląda, ma ktoś jakiś pomysł ?xD


RE: Usuwają konta pomocy! - steel123 - 23-03-2013 04:33

(23-03-2013 03:50)afghan napisał(a):  No to kto mi teraz pomoże... Sprawa tego typu Kupiłem starter z 36i6 założyłem konto na youtube zweryfikowane wstawiłem film o gumisiach i w opisie napisałem tylko "Miłego Oglądania Smile" Po 30min miałem konto zbanowane z powodu naruszeń :/ Nie wiem o co chodzi ale już po prostu nie mam do tego siły tak samo po zmianie IP na Cyber Ghost... Jak będę miał czas to zrobię jakiś film i pokaże wam jak to wszystko wygląda, ma ktoś jakiś pomysł ?xD

Olej filmy , pozdrawiam


RE: Usuwają konta pomocy! - afghan - 08-04-2013 03:00

Już mam dostęp do YouTube poprzez WiFi sciągam od znajomego za małą opłatą Smile Ale Iż na swoim IP nie mogę już wstawić żadnego filmu i odrazu usuwają i blokują konta to co mam zrobić żeby się to nie powtórzyło a chodzi mi głownie o to żeby po prostu zabezpieczyć sie aby nie blokowano na jego IP dostepu do wrzucania filmów. Mam do dyspozycji CyberGhost Premium. Wiec jeżeli ktoś miał podobny problem i uporał się z nim i zabezpiecza się jak tylko może to bardzo bym prosiło o sprawdzony patent. Repucik poleci i Reszta tych FG co mam skromnie bo skromnie ale myślę że warto... Smile


RE: Usuwają konta pomocy! - ceha_wb - 08-04-2013 06:31

Miałem podobny problem jak ty.Również używałem Cyber Ghosta i również bany praktycznie od razu leciały. Nie wiem może YT już jakoś wie, że używa się tego programu.Zainwestowałem z mobilny internet,gdzie z każdym połączeniem mam inne IP i konta trzymają się już ponad 2 tygodnie.


RE: Usuwają konta pomocy! - octawius - 08-04-2013 07:17

No ja również zainwestowałem Big Grin W darmowy internet aero2 Tongue Daje rade wrzucać filmiki Smile Jeśli chcesz się coś o nim dowiedzieć zapraszam na PW Smile


RE: Usuwają konta pomocy! - cupcup - 08-04-2013 14:26

Mam pytanie z innej beki

Mam konto Yt zweryfikowane kraj USA itp

Wrzucam nisze , hack do gry na fejsie , i po 2h filmik usunięty

Dlaczego tak sie dzieję ?


RE: Usuwają konta pomocy! - siedlack - 08-04-2013 15:08

jeżeli logujesz się ze swojego ip i przez nie wrzucasz filmy to nic dziwnego Smile uploadujesz ten sam film, który został usunięty? Jeżeli tak to zmień go albo skróć o kilka sekund z początku i końca bo mogą go teraz usuwać z automatu.