Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Usuwają konta pomocy! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: Usuwają konta pomocy! (/Temat-Usuwaja-konta-pomocy-65226)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Usuwają konta pomocy! - lapribbi - 20-02-2013 22:15

Witam pozwolę się wtrącić w temat.
Nic wam nie dadzą programy typu Cyber Ghost i podobne . Do tego nic wam nie dadzą zweryfikowane konta , czyszczenie ciasteczek i tak dalej .
Miałem tak samo czyściłem ciasteczka używałem ghosta z abonamentem premium i miałem konta zweryfikowane .Konta weryfikuje sam i połowa kont
zweryfikowana przez telefon ponieważ posiadam startery a połowa przez emulator androida nic to nie dało przez ostatni tydzień usunęli mi 25 kont yt.
Nie filmików całe konta yt dostały bana.


RE: Usuwają konta pomocy! - rozekrr - 20-02-2013 22:16

Dziwne, bo moje się trzymają wielu innych użytkowników również. Może podajecie bezpośrednie linki z serwisów PPA w opisie, jako download w filmie?


RE: Usuwają konta pomocy! - octawius - 20-02-2013 22:17

No ja właśnie też tak mam Sad I proszę kogoś o pomoc musi być rozwiązanie.


RE: Usuwają konta pomocy! - rozekrr - 20-02-2013 22:21

Wpierw zacznij odpowiadać na pytania które zadałem wyżej, a nie lamentujesz, nie ma nic bez przyczyny Wink


RE: Usuwają konta pomocy! - daniel42na - 20-02-2013 22:23

Mam około 80 zweryfikowanych kont, w towarzystwie bocika yt mógłbym promować filmiki na życzenie (like,dislike,flag,comment,favourite,sub) w zamian właśnie za konta Wink Tylko nie wiem czy jest sens i czy jakie było by zainteresowanie Wink


RE: Usuwają konta pomocy! - octawius - 20-02-2013 22:28

Nie nie daje bezpośrednich linków do pobrania tylko do blogów.


RE: Usuwają konta pomocy! - Max998 - 20-02-2013 22:32

(20-02-2013 22:16)rozekrr napisał(a):  Dziwne, bo moje się trzymają wielu innych użytkowników również. Może podajecie bezpośrednie linki z serwisów PPA w opisie, jako download w filmie?

No nie wiem, dodałem filmik z wakacji - rejs statkiem po Budapeszcie. A na drugi dzień go nie było razem z moim kontem, które miałem jakoś od 2007 roku. Nie dodawałem tam filmów etc. z myślą o uploadzie. Swoje prywatne konto do słuchania muzyki dodawania jej do ulubionych itp. Szkoda bo teraz muszę wszystkiego szukać jak chce czegoś posłuchać. Tyle znajomych, tyle zbiorów muzycznych itp. poszło się..


RE: Usuwają konta pomocy! - octawius - 20-02-2013 22:43

No ale wcześniej jak na darmowym CyberGhoście zakładałem konta to sie trzymały teraz mam Premium i odrazu odpadają po 2-3 godzinach O.o


RE: Usuwają konta pomocy! - bios - 20-02-2013 22:46

(20-02-2013 22:28)octawius napisał(a):  Nie nie daje bezpośrednich linków do pobrania tylko do blogów.

Mylisz się Jerk


RE: Usuwają konta pomocy! - octawius - 20-02-2013 22:52

Nie rozumiem?