Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nowy rok na Lockerz - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: Nowy rok na Lockerz (/Temat-Nowy-rok-na-Lockerz-652)

Strony: 1 2


Nowy rok na Lockerz - mikobro - 01-01-2010 12:05

Wraz z nowym rokiem powinny być chyba jakieś zmiany, nowości albo wreszcie obiecane już dawno inne sposoby zdobywania ptz Tongue
Ja jak narazie to tylko zauważyłem że jest 4 ptz za dailes dzisiaj (bez z listera)

Mam nadzieje że wprowadzą jakieś trafne zmiany, przede wszystkim w systemie zamawiania żaby nie było takich nieprzyjemności tak jak nie dawno na restocku Big Grin


RE: Nowy rok na Lockerz - madison - 01-01-2010 12:09

dzisiaj jest Nowy ROk. zmiany beda na pewno wrowadzane sukcesywnie(nie wszystko od razu). zmiany od nowego roku nie znaczą ze dosłownie 1stycznia o 00:00 bedziesz mial wszystko nowe. Chodzilo na pewno im ze beda wprowadzac cokolwiek od nowego roku,moze jutro? zobaczymy


RE: Nowy rok na Lockerz - mikobro - 01-01-2010 12:12

No to ze wprowadza cos nowego o połnocy to chyba nikt się nie spodziewał i nie liczył na to ale myślałem że po paru dniach przerwy ostatnio po tylu zapowiedziach czy to na fb czy na stronie to w koncu pokaza cos nowego a tu strona taka sama jak tydzien,miesiac temu Big Grin
Mam nadzieje ze jednak cos wprowadza w najbliższym czasie Tongue Chyba nie odwalą wiochy i nie zaprzestaną na naprawianiu błedów w PTZ Smile


RE: Nowy rok na Lockerz - adamczyk94 - 01-01-2010 14:50

Fajnie by było gdyby w styczniu stronkę odpalili oficjalnie... już nie mogę się doczekać Smile


RE: Nowy rok na Lockerz - mikobro - 01-01-2010 14:54

Wcale nie do konca fajnie wedlug mnie Tongue
Bedzie wtedy o wiele wiecej ludu i co z tym idzie o wiele mniejsze szanse na złapanie czegos na restocku Smile
Takie jest moje zdanie Big Grin


RE: Nowy rok na Lockerz - adamczyk94 - 01-01-2010 15:00

Skoro poradzili sobie z taką kopą luda na restocku to przy oficjalnym otwarciu stronki tym bardziej. Bądźmy optymistyczni Wink


RE: Nowy rok na Lockerz - marcin113313 - 01-01-2010 16:37

@mikobro poczytaj http://www.zarabiam.com/showthread.php?tid=645&pid=8633#pid8633 Smile Po oficjalnym otwarciu strony "PTZ Place
will have prizes available every day, all day."... Jeśli te obietnice okażą się prawdziwe to już raczej nie będzie problemów z przeogromnym pośpiechem na restocku Smile Tak jak wczoraj dosłownie kilka sekund dzieliło mnie od zgarnięcia iPoda...


RE: Nowy rok na Lockerz - D90Tychy - 04-01-2010 15:29

Ja liczę na fakt że tych przedmiotów będzie od groma, i że się załapię na jakiegoś prezenta ;]

POzdro


RE: Nowy rok na Lockerz - Zythus - 04-01-2010 16:30

No ja też, wkońcu czekałem na ten styczniowy restock -jeżeli takowy będzie i mam nadzieję zgarnąć piispi


RE: Nowy rok na Lockerz - Magnus - 04-01-2010 20:22

ciezko jest zgarnoc psp ja jak nie dam rady go to moze wii jak by dalo rade ale tez watpie w to