Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
ClickPaid - clickpaid.com - mix PTC&Cyclera od Fredericka Mann'a - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: ClickPaid - clickpaid.com - mix PTC&Cyclera od Fredericka Mann'a (/Temat-ClickPaid-clickpaid-com-mix-PTC-Cyclera-od-Fredericka-Mann-a-65193)

Strony: 1 2


RE: ClickPaid - clickpaid.com - mix PTC&Cyclera od Fredericka Mann'a - Bloodus - 25-05-2013 09:20

Mam takie pytanie. Zarejestrowałem się i odrazu moge oglądać rekalmy na sam początek nie muszę nieczego doładować? Za 3 reklamy w sobote jest 0,1$ to jak oglądne 30 reklam to otrzymam 1$ na darmowym końcie?


RE: ClickPaid - clickpaid.com - mix PTC&Cyclera od Fredericka Mann'a - macgre - 25-05-2013 12:57

(25-05-2013 07:10)piotruss96 napisał(a):  clickpacks ile bedzie dla nas pracowal ?

jedna Click Paczka wypracuje 150% w około 88 dni przy regularnym klikaniu oczywiście.


RE: ClickPaid - clickpaid.com - mix PTC&Cyclera od Fredericka Mann'a - macgre - 25-05-2013 13:04

(25-05-2013 09:20)Bloodus napisał(a):  Mam takie pytanie. Zarejestrowałem się i odrazu moge oglądać rekalmy na sam początek nie muszę nieczego doładować? Za 3 reklamy w sobote jest 0,1$ to jak oglądne 30 reklam to otrzymam 1$ na darmowym końcie?

To nie tak....Muszę poprawić opis tematu bo na początku nie było wiadomo co to tak naprawdę będzie ale teraz wiadomo że to program inwestycyjny.

Musimy w niego zaiwestować/kupić Click Packages aby móc zarabiać. Minimalna inwestycja to 10$ czyli koszt kupienia jednej paczki kredytów. Drugą paczkę dostajemy jako prezent od ClickPaid. Kredyty wykorzystujemy do reklamowania swoich stron.
W dni powszednie Pn-Pt od każdej kupionej paczki mamy 0,2$ a w weekendy 0,1$. Warunkiem otrzymania naliczenia w danym dniu jest obejrzenie minimum 3 reklam.
Jesli obejrzymy więcej to i tak nam to nic nie da. Zarabiamy tylko ustaloną stawkę.


RE: ClickPaid - clickpaid.com - mix PTC&Cyclera od Fredericka Mann'a - Bloodus - 25-05-2013 15:46

dobra, to już rozumiem na czym to polega. Dzięki za wyjaśnienie Big Grin