Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
ClickPaid - clickpaid.com - mix PTC&Cyclera od Fredericka Mann'a - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: ClickPaid - clickpaid.com - mix PTC&Cyclera od Fredericka Mann'a (/Temat-ClickPaid-clickpaid-com-mix-PTC-Cyclera-od-Fredericka-Mann-a-65193)

Strony: 1 2


ClickPaid - clickpaid.com - mix PTC&Cyclera od Fredericka Mann'a - macgre - 20-02-2013 10:06

Witam.
Mam sentyment do PTC więc mimo iż zaprzestałem już tej działalności to jednak spróbuję jeszcze ten jeden raz Smile Zwłaszcza że to nie jest tylko PTC tylko coś więcej.

ClickPaid - to program Fredericka Mann'a, którego nie trzeba nikomu przedstawiać chyba. Wiele osób zarobiło na JBP/PC więc może i tu da się zarobić.
Serwis CP oferuje zarobek za oglądanie reklam. Jak podaje oficjalna strona zarabiamy:

$0.20 - za obejrzenie 3 reklam dziennie w dni powszednie
$0.10 - za 3 reklamy obejrzane w weekendy


Stawki moim zdaniem realne.

Zarabiamy też na poleconych w dwóch levelach w dół. Nie ma jeszcze dokładnegoi info o stawkach.

Jest też wzmianka o matrixie oraz o tym, że każdy kto dołączy w trakcie trwania fazy 1 będzie miał swój poziom uczestnictwa uzależniony od aktywności w promowaniu serwisu. Im wyższy poziom osiągnięty w okresie Pre-Launch tym wyższe potencjalne zarobki.

Cytat:
"There is a special perk to being placed into Phase 1 status. When Click Paid launches the Panel Matrix in the next few weeks, you will be placed at the top, allowing you to cycle through the matrix faster and start earning amazing income even faster!"

Mój poziom to 42, przed chwilą się zapisałem.
Oficjalny start zaplanowany na 28.02 tak więc do tego czasu trwa faza 1. Dzisiaj jeszcze jest o godz. 3:00 nad ranem naszego czasu jest zaplanowany live broadcast z Frederickiem Mann'em.

"
Please joinFrederick Mann
this Wednesday, as he personally
introduces Click Paidto the world.
February 20th 2013 at 9:00 pm EST
Also, don't miss the live launch call
with Frederick Mann on
Wednesday, February 27, 2013
at 9:00 PM EST
Note: The link to each event will be posted on the website one hour before the call.

Więcej info będę dodawał w miarę ich udostępnienia przez twórców.
Zapraszam do rejestracji:

http://www.clickpaid.com/?r=431

Czysty

http://www.clickpaid.com

Pozdrawiam


RE: ClickPaid - clickpaid.com - mix PTC&Cyclera od Fredericka Mann'a - macgre - 20-02-2013 10:28

Czysty poprawiony. Dzięki, za zwrócenie uwagi


RE: ClickPaid - clickpaid.com - mix PTC&Cyclera od Fredericka Mann'a - macgre - 27-02-2013 11:09

Więcej info z ostatniego webinaru od mojego sponsora:

Funkcje:
> Zakup Clickpacka o wartości $10 da nam zarobić do 2% dziennie; więcej Clickpacków - większy zarobek
> Clickstorm - system automatycznego sponsoringu który pomoże nam w budowaniu struktury
> Instantpay/Speedpay - wypłaty widoczne naszym Back office w 60 sekund po obejrzeniu reklam
> Procesory: STP, LR, PM, EgoPay. Wkrótce Payza i inne
> Wypłaty na procesory będą realizowane w 36-48 godzin po zleceniu

Cel rankingu:
> 1000 najlepszych promotorów weźmie udział w fazie uruchamiania programu i będą mieli możliwość kupna Clickpacków oraz paneli reklamowych. Będę mogli zarabiać od razu i od razu zlecać wypłaty.


Niektóre pytania i odpowiedzi:

Q Czy będzie miesięczna subskrypcja?
A:Na ten moment nie ma miesięcznych opłat, ale w krótce może pojawić się opcja upgrade.

Q: Sprzedałeś JBP i opuściłeś nas. Czy to samo masz zamiar zrobić z ClickPaid?
A: Nie mam takiego zamiaru i nie spodziewam się takiego rozwoju sytuacji. JBP miało problemy które wymagała drastycznych zmian. Te czynniki nie dotyczą ClickPaid i nie będzie potrzeby zmiany jego modelu biznesowego

Q: Is snoopydoggy dog is gonna help us, is Manny gonna be with us, if this girl in New Zealand is gonna be with us? (Czy będziemy mieli suupport ? Big Grin )
A: Nie chciałbym mówić kto będzie z nami w Clickpaid ale będziemy mieli LiveChat oraz skuteczny i dobrze przeszkolony support na miejscu.

Q: Jaka jest zaleta posiadania rankingu wyższego niż 1000?
A: Główną zaletą ma być mozliwość wcześniejszego użycia systemu panelowego.

Q: Czy członkowie którzy nie wpłacą żadnych pieniędzy od siebie będą mogli zarabiać? ( Will a free member be able to earn without actually putting in money himself?)
A: Tak

Q: Czy będą limity lub kolejki na wypłaty?
A: Jedynym limitem jest okreslona ilosć wypłat na dany procesor. Ogólnie nie będzie problemów z wypłatami. (In general there wont be any problems making withdrawal.)

Tłumaczenie na szybko, sorry za błędy.


Gdbyby ktoś chciał odsłuchać webinaru to podają linka:
http://speedy.sh/uF4JZ/Click-Paid-Conference-Call-2013-02-26.mp3


RE: ClickPaid - clickpaid.com - mix PTC&Cyclera od Fredericka Mann'a - pozar13 - 27-02-2013 11:58

po jakim czasie są pieniądze wypłacane


RE: ClickPaid - clickpaid.com - mix PTC&Cyclera od Fredericka Mann'a - Rogeros - 27-02-2013 13:29

Za około 10 godzin strona startuje. Zapisałem się tam jakiś czas temu a teraz nie mogę się zalogować.


RE: ClickPaid - clickpaid.com - mix PTC&Cyclera od Fredericka Mann'a - macgre - 28-02-2013 09:00

próbuj nadal. Co jakiś czas mogą coś robić na stronie


RE: ClickPaid - clickpaid.com - mix PTC&Cyclera od Fredericka Mann'a - macgre - 28-02-2013 09:02

(27-02-2013 11:58)pozar13 napisał(a):  po jakim czasie są pieniądze wypłacane

jeszcze nie wiadomo. Mam nadzieję że na nowej stronie już będzie info o tym


RE: ClickPaid - clickpaid.com - mix PTC&Cyclera od Fredericka Mann'a - macgre - 28-04-2013 15:08

Tutaj zamieściłem dowód kontrolnej wypłaty: http://zarabiam.com/Temat-ClickPaid-68504. Otrzymana na drugi dzień po zleceniu gdyby kogoś interesowało.
Program jest już w pełni uruchiomiony i jak widać płaci. Mają tam zamiar robić jeszcze kosmetyczne zmiany w wyglądzie back office ale to już nie ma większego znaczenia.
Co do zarobków z I poziomu poleconych to mamy 10%. Na drugim poziomie zarabiamy 5% ale tylko wówczas kiedy mamy konto premium.


RE: ClickPaid - clickpaid.com - mix PTC&Cyclera od Fredericka Mann'a - macgre - 24-05-2013 23:41

Żadnych problemów, płaci nadal :

[Obrazek: cp20052013.jpg]


RE: ClickPaid - clickpaid.com - mix PTC&Cyclera od Fredericka Mann'a - piotruss96 - 25-05-2013 07:10

clickpacks ile bedzie dla nas pracowal ?