Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Firesitepromotor Pro - Rewolucyjne Pozycjonowanie Fc - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: FireCash (/Forum-FireCash-278)
+---- Wątek: Firesitepromotor Pro - Rewolucyjne Pozycjonowanie Fc (/Temat-Firesitepromotor-Pro-Rewolucyjne-Pozycjonowanie-Fc-65177)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Firesitepromotor Pro - Rewolucyjne Pozycjonowanie Fc - roniartur - 25-07-2013 15:46

Bardzo profesjonalna firma: [Obrazek: mnjr.jpg] SS z Semotic.com


RE: Firesitepromotor Pro - Rewolucyjne Pozycjonowanie Fc - steel123 - 25-07-2013 16:31

Mam wykupiony pakiet 10 słów dla testu. Aktualnie nic się nie dzieje a już przeszło 20dni. Zobaczymy co dalej , porównując do prywatnego pozycjonowanie jakie rozpocząłem z jedną osobą która pozycjonuje tylko dla mnie efekty są widoczne po 15 dniach. Zapewne do miesiąca powinna być pozycja 1-3. Opłata dopiero po osiągnięciu pozycji top10 danej frazy. Szukajcie takich firm/ ludzi którzy pozycjonują wystawiając fakture Smile
Co do FireSitePro nie przekonałem się zbytnio

Ps. Wydaje mi się że pozycjonowanie z Firecash jest dobrą opcją dla fraz które mają słabą konkurencję


RE: Firesitepromotor Pro - Rewolucyjne Pozycjonowanie Fc - panarbuz - 24-09-2013 19:20

Podbijam temat.

Wypadałoby przyśpieszyć proces weryfikacji stron + dodać opcję całkowitego usuwania pakietów, które wygasły i nie będziemy ich już aktywować.


RE: Firesitepromotor Pro - Rewolucyjne Pozycjonowanie Fc - Blubson - 25-09-2013 07:05

(20-02-2013 17:14)mmichal013 napisał(a):  
(20-02-2013 16:51)Kzn napisał(a):  A miało być za free Sad

I będzie, będą teraz dwie opcje płatna i bezpłatna Lol

Jest opcja bezpłatna?


RE: Firesitepromotor Pro - Rewolucyjne Pozycjonowanie Fc - panarbuz - 25-09-2013 07:11

Firesite promotor, strony dodaje sie z poczatkiem miesiaca. Pozniej czekanie czy strona sie dostanie.


RE: Firesitepromotor Pro - Rewolucyjne Pozycjonowanie Fc - Benza - 02-10-2013 04:31

(25-07-2013 16:31)steel123 napisał(a):  Mam wykupiony pakiet 10 słów dla testu. Aktualnie nic się nie dzieje a już przeszło 20dni. Zobaczymy co dalej , porównując do prywatnego pozycjonowanie jakie rozpocząłem z jedną osobą która pozycjonuje tylko dla mnie efekty są widoczne po 15 dniach. Zapewne do miesiąca powinna być pozycja 1-3. Opłata dopiero po osiągnięciu pozycji top10 danej frazy. Szukajcie takich firm/ ludzi którzy pozycjonują wystawiając fakture Smile
Co do FireSitePro nie przekonałem się zbytnio

Ps. Wydaje mi się że pozycjonowanie z Firecash jest dobrą opcją dla fraz które mają słabą konkurencję

Dla slow kluczowych ze "slaba konkurencja" bez problemu jestes na 1-3 pozycji, czasami bywalem wyzej niz oficialna strona danej gry/programu/czegos. Mimo wszystko dobra propozycja dla leniuchow.


RE: Firesitepromotor Pro - Rewolucyjne Pozycjonowanie Fc - panarbuz - 05-11-2013 12:22

Ma ktoś problem z naliczeniem opłat za pakiety ?


RE: Firesitepromotor Pro - Rewolucyjne Pozycjonowanie Fc - Benza - 11-11-2013 00:31

Mi nie naliczali 2 miesiace ale pozycjonowali jako tako, nagle pobrali 254$ z salda, zapewne to zaległe i przestali pozycjonowac na jakis czas co poskutkowalo okrutnym spadkiem pozycji, po tym z 7000 unikalnych wizyt dziennie mam teraz ok. 1000 -,- mam nadzieje ze za miesiac wszystko wroci na swoja pozycje ale poki co nie widze zeby dzialali.


RE: Firesitepromotor Pro - Rewolucyjne Pozycjonowanie Fc - panarbuz - 11-11-2013 16:33

U mnie w momencie wstrzymania płatności, dostęp do panele był. Ale bez jakichś znaczących zmian. Ahrefs wykazał spadek backlinków i szlag trafił ruch, teraz coś wraca, mam nadzieję, że wszystko się ustabilizuje.


RE: Firesitepromotor Pro - Rewolucyjne Pozycjonowanie Fc - leman - 09-08-2014 11:57

Jak tam sytuacja teraz wygląda
warto kupić jakiś pakiet ?