Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Mise Gagnante - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Mise Gagnante (/Temat-Mise-Gagnante-65172)



RE: Mise Gagnante - lukasz9669 - 11-08-2013 10:15

no ja nie dostałem Sad


RE: Mise Gagnante - tevrek - 13-08-2013 20:42

Czytam cały watek i nie jestem pewien czy ogarnąłem ten serwis, nie zarabiałem wcześniej w sponsokdo, dlatego mam kilka pytań
1. Nie rejestrować się z refa ze wzgl na autoref, który zwiększa zarobki?
2. Rejestrować się na swoje prawdziwe dane? Imię, nazwisko, paypal?
3.Z tego co widzę zarabiacie na kilku kontach- są one na te same dane?
4. Korzystanie z VPN nie jest na tej stronie formalne dozwolone?
5. Czy zakładając konto powinienem korzystać z VPN? Przecież dane i paypal będzie i tak na Polskę. Czy chodzi o to żeby VPN włączyć dopiero przy wypełnianiu ofert? Przed czy po logowaniu.
6. Czy startery, polskie, darmowe z play i heyah, są przydatne? Czy może trzeba kupić zagraniczne/jakieś ze środkami na koncie?
Trochę tego jest, ale na większość odp tak/nie wystarczy. Będę zobowiązany osobie, która odp na moje pytania, można też dorzucić rzeczy, o które nie przyszło mi na myśl zapytać.


RE: Mise Gagnante - Majka - 13-08-2013 20:53

(13-08-2013 20:42)tevrek napisał(a):  Czytam cały watek i nie jestem pewien czy ogarnąłem ten serwis, nie zarabiałem wcześniej w sponsokdo, dlatego mam kilka pytań
1. Nie rejestrować się z refa ze wzgl na autoref, który zwiększa zarobki?
2. Rejestrować się na swoje prawdziwe dane? Imię, nazwisko, paypal?
3.Z tego co widzę zarabiacie na kilku kontach- są one na te same dane?
4. Korzystanie z VPN nie jest na tej stronie formalne dozwolone?
5. Czy zakładając konto powinienem korzystać z VPN? Przecież dane i paypal będzie i tak na Polskę. Czy chodzi o to żeby VPN włączyć dopiero przy wypełnianiu ofert? Przed czy po logowaniu.
6. Czy startery, polskie, darmowe z play i heyah, są przydatne? Czy może trzeba kupić zagraniczne/jakieś ze środkami na koncie?
Trochę tego jest, ale na większość odp tak/nie wystarczy. Będę zobowiązany osobie, która odp na moje pytania, można też dorzucić rzeczy, o które nie przyszło mi na myśl zapytać.
1. Nie ma autorefu. Pierwsze konto możesz z refa. Ewentualne kolejne, które byś założył możesz z własnego reflinka.
2. Nie - pisz jakie Ci na myśl wpadną.
3. Nie.
4. Na każdym serwisie jest zabronione ale bez konkretnego vpna nie zarobisz - 0 zł. Aby zarabiać musisz mieć vpna.
5. Możesz zakładać konto na vpnie. 1 IP = 1 konto
6. Nie zarabiam na starterach - nie pomogę Sad
Zarabiaj z głową - nie rób tysiąca kont pod rząd na jeden reflink itp
Dużych zarobków życzę Smile


RE: Mise Gagnante - tevrek - 15-08-2013 19:03

Półtorej godziny męczenia się i żadnej oferty zaliczonej. Tak po prawdzie to ciekawe oferty - od 100 pkt-są w większości płatne/ na telefon. Próbowałem nawet instalować programy itp typu realplayer za parę pkt, ale nie zaliczyło mi tych ofert, w profilu nie ma śladu ze je robiłem, dlaczego? Otwieram ofertę kliknięciem- czy to instalację czy rejestrację i wykonuję- co robię nie tak? 1 ciekawa która zauważyłem, to ankieta o IT, która przepadła mi bo zaznaczyłem bez namysłu 1 odp, coś o decyzjach i nie mogę tego zmienić. Próbowałem z ip rosyjskiego/francuskiego/amerykańskiego/brytyjskiego- w przypadku matomy i jeszcze jednej strony- brak ofert dla twojego kraju po polsku. Zupełnie nie wiem jak wy to robicie, wydawało się takie proste. Jutro spróbuję znowu.
btw
zarabiacie na jakichś ofertach dłuższy czas czy często trzeba sprawdzać nowe?


RE: Mise Gagnante - rasiak221 - 15-08-2013 19:08

Zależy- każdy ma tam swoje sprawdzone oferty na których działaWink) trzeba szukać swojego sposobu kiedyś się go znajdzie Wink


RE: Mise Gagnante - bart0sz - 15-08-2013 21:08

(15-08-2013 19:03)tevrek napisał(a):  Półtorej godziny męczenia się i żadnej oferty zaliczonej. Tak po prawdzie to ciekawe oferty - od 100 pkt-są w większości płatne/ na telefon. Próbowałem nawet instalować programy itp typu realplayer za parę pkt, ale nie zaliczyło mi tych ofert, w profilu nie ma śladu ze je robiłem, dlaczego? Otwieram ofertę kliknięciem- czy to instalację czy rejestrację i wykonuję- co robię nie tak? 1 ciekawa która zauważyłem, to ankieta o IT, która przepadła mi bo zaznaczyłem bez namysłu 1 odp, coś o decyzjach i nie mogę tego zmienić. Próbowałem z ip rosyjskiego/francuskiego/amerykańskiego/brytyjskiego- w przypadku matomy i jeszcze jednej strony- brak ofert dla twojego kraju po polsku. Zupełnie nie wiem jak wy to robicie, wydawało się takie proste. Jutro spróbuję znowu.
btw
zarabiacie na jakichś ofertach dłuższy czas czy często trzeba sprawdzać nowe?
Rób oferty od matomy. Kup jakiś starter za 5zł albo z allegro za grosze i rób oferty, w których trzeba podać numer i uzupełnić kod pin, który przychodzi smsem. Włącza to płatną subskrybcję na ten numer, ale z tego powodu, że brak na nim środków to usługodawca nie może ściągnąć należności. Po wpisaniu pinu i zatwierdzeniu rób screenshota print screenem i wysyłaj do matomy requesty w stylu, że z niewiadomego powodu nie zaliczyło ci pracy, mimo, że zrobiłeś wszystko, co trzeba było. Na dowód dorzuć screena i czekaj na zatwierdzenie. Ja z 2 starterów wyklepałem 30 dolarów Smile Nie zdarzyło mi się by matomy odrzuciło bądź nie uznało moich screenshotów Smile


RE: Mise Gagnante - Gorsan - 16-08-2013 10:15

Kiedy ostatnio otrzymaliście wypłatę na pp? U mnie od niedzieli cisza...


RE: Mise Gagnante - fusek - 16-08-2013 12:04

(16-08-2013 10:15)Gorsan napisał(a):  Kiedy ostatnio otrzymaliście wypłatę na pp? U mnie od niedzieli cisza...

to samo.... a troche mi sie juz uzbieraloSmile


RE: Mise Gagnante - yurko - 16-08-2013 12:06

raczej nie było wypłat od niedzieli


RE: Mise Gagnante - Majka - 16-08-2013 16:51

Wypłatki lecą Smile Tongue