Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Logistyka - Śmieje się z Nas pół Europy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Wiadomości (/Forum-Wiadomosci-117)
+--- Wątek: Logistyka - Śmieje się z Nas pół Europy (/Temat-Logistyka-Smieje-sie-z-Nas-pol-Europy-65167)

Strony: 1 2


Logistyka - Śmieje się z Nas pół Europy - Killer - 19-02-2013 18:55

47-letni kierowce ciężarówki z Polski odnotowała większość liczących się portali oraz niemiecka prasa.
Poniższym zestawem kierował polski kierowca / Fot: Polizei

[Obrazek: Takim_zestawem_kierowal_6064342.jpg]

Niestety, jak to zwykle bywa, znów staliśmy się obiektem drwin...

Kierowane przez Polaka Iveco zatrzymano około tysiąca kilometrów od naszej granicy - samochód zmierzał w kierunku Belgii. Na lawecie podróżowało kolejne Iveco, na którego pace znalazł się dostawczy Man zakupiony od jednego z niemieckich handlarzy złomem... tzn samochodami z Turcji. Na tego ostatniego udało się jeszcze upchać osobowego Mercedesa... bekabeka

Sposób załadunku auta zszokował niemiecką drogówkę impreza, której rzecznik stwierdził, że owa "drogowa wieża" łamała "wszelkie przepisy dotyczące bezpieczeństwa ruchu".

A o ekologii jakoś niemiecka policja nie pomyślała. Przewiezienie tylu samochodów jednym pojazdem oznacza znacząco mniejszą emisję CO2...

To był na pewno główny powód, dla którego świadomy ekologicznie polski kierowca zdecydował się narazić na niebezpieczeństwo... impreza


Może czekały tam jeszcze upatrzone ze trzy okazje, a jedna z nich była przyczepą? Big Grin


RE: Logistyka - Śmieje się z Nas pół Europy - Coristo - 19-02-2013 18:56

Polak potrafi Big GrinBig Grin


RE: Logistyka - Śmieje się z Nas pół Europy - Mksuzi - 19-02-2013 18:59

Tylko teraz nasuwa się pytanie. Jak on to tam zapakował ?Idea


RE: Logistyka - Śmieje się z Nas pół Europy - BlackSkill - 19-02-2013 19:20

Własnie. Jak on to zrobił Big Grin ?? Dźwigiem ?? Big Grin


RE: Logistyka - Śmieje się z Nas pół Europy - Magnus - 19-02-2013 20:07

4 wjechal na 3,3 na 2,2 na 1 Wink po deskach czy coś takiego


RE: Logistyka - Śmieje się z Nas pół Europy - Scoobyx - 19-02-2013 20:11

Dobrze, że mu to wszystko nie zjechało przy załadunku Big Grin
Ciekawe jak tym zjechali Tongue


RE: Logistyka - Śmieje się z Nas pół Europy - ThePro - 19-02-2013 20:12

Można powiedzieć że zalicza się do ładunku specjalnego/ponad gabarytowego Tongue


RE: Logistyka - Śmieje się z Nas pół Europy - Max998 - 19-02-2013 20:26

''śmieje się z nas pół Europy''

Tak jest zawsze do póki to pół Europy nie zrobi czegoś równie głupawego jak to często bywa.
Ja osobiście ze śmiechu nie padłem i to nie dlatego, że jestem bucem ale nie widzę tu nic śmiesznego.
Gdyby np. traktorem ciągnął tę przyczepę to może jeszcze.

Oczywiście to moje osobiste zdanie.


RE: Logistyka - Śmieje się z Nas pół Europy - kleomenes - 19-02-2013 20:34

Europa się śmieje bo tu nic śmiesznego nie ma, ot co Smile


RE: Logistyka - Śmieje się z Nas pół Europy - Max998 - 19-02-2013 21:39

I jak zawsze Niemcy i Wielka Brytania czyli mi im liżemy dupę jak możemy a oni za plecami się z nas śmieją, chyba nie tędy droga.