Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Najlepsza strona do zbierania łapek i wyświetleń na YT? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Najlepsza strona do zbierania łapek i wyświetleń na YT? (/Temat-Najlepsza-strona-do-zbierania-lapek-i-wyswietlen-na-YT-65155)

Strony: 1 2


Najlepsza strona do zbierania łapek i wyświetleń na YT? - Gittech - 19-02-2013 16:59

Witam,
Poszukuję aktualnie najlepszej strony do zbierania wyświetleń i łapek na YT za oglądnie reklam. Myślałem o U2bviews, ale kiedy zainstalowałem program chyba nie działał albo ja po prostu nie umiałem go obsłużyć. Najlepiej, aby cały system serwis był w przeglądarce, nie chcę bawić się w jakieś programy

Jeśli to zły dział proszę o przeniesienie.


RE: Najlepsza strona do zbierania łapek i wyświetleń na YT? - Stworkowaty - 19-02-2013 17:07

http://www.enhanceviews.com/beta.php


Polecam z czystym sumieniem. : )


RE: Najlepsza strona do zbierania łapek i wyświetleń na YT? - Gittech - 19-02-2013 17:59

Wielkie dzięki, czegoś takiego szukałem. Później dam reputa, bo dzisiaj już nie mogęLol


RE: Najlepsza strona do zbierania łapek i wyświetleń na YT? - startchips - 19-02-2013 18:21

Pomoże ktoś mi ? W ty enchanceviews mało pkt mi nalicza mimo dużo oglądania.


RE: Najlepsza strona do zbierania łapek i wyświetleń na YT? - Gittech - 19-02-2013 18:37

Ja na jakieś moje fikcyjne konto yt włączyłem YouTube Power Watcher i jest pięknie ;D

Jeśłi zależy ci na samych wyświetleniach to lepiej przerzuć się na hitleap.com. Polecam


RE: Najlepsza strona do zbierania łapek i wyświetleń na YT? - Stworkowaty - 19-02-2013 18:50

Startchips, wykonuj zadania które polegają na dodawaniu komentarzy, masz 250 punktów za komentarz. : )


RE: Najlepsza strona do zbierania łapek i wyświetleń na YT? - Gittech - 19-02-2013 22:20

Zauważyłem, że jest możliwość wypłaty na PP. Próbował już ktoś? Serwis jest wypłacalny?


RE: Najlepsza strona do zbierania łapek i wyświetleń na YT? - Stworkowaty - 19-02-2013 23:22

Że o który serwis Ci chodzi?


RE: Najlepsza strona do zbierania łapek i wyświetleń na YT? - startchips - 19-02-2013 23:58

Dzięki Panowie.
Tak wyświetlenia tylko Wink Przypomniałeś mi o serwisie Wink Bez problemu przyjmuje yt i bez skracania linków ?


RE: Najlepsza strona do zbierania łapek i wyświetleń na YT? - Gittech - 20-02-2013 07:22

Tak, nie ma żadnego problemu.