Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Blog z linkami typu rapidshare, turbobit a prawo - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-195)
+--- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-228)
+--- Wątek: Blog z linkami typu rapidshare, turbobit a prawo (/Temat-Blog-z-linkami-typu-rapidshare-turbobit-a-prawo-65146)



Blog z linkami typu rapidshare, turbobit a prawo - lolekxp - 19-02-2013 15:53

Witam Serdecznie,

Szukając na google odpowiedzi na nurtujące mnie pytania dot. warezu, strony, forum czy bloga z linkami nie znalazłem tej konkretnej Wink.
Także zwracam się z pytaniem do Was, drogiej społeczności Zarabiam.com, jak to jest? przykład:

- zakładam blog na wordpress.com lub blogspot
- personalizacja motywu itp.
- tworze newsy z nazwami filmow np. John Carter (2012) i w treści newsa jest opis filmu, dane techniczne i na dole linki do pobrania ale na zewnetrznym serwerze np. rapidshare.com, turbobit.net i przykryte jeszcze skracaczem linków typu tnij org, goo.gl

i czy za taką dzialnosc mozna miec problemy? nie trzymam zadnych plikow na serwerze, sa one na serwerze rapidszera czy ruskiego turbobita i czy skraczacze linkow rzeczywiscie obnizaja ryzyko (?) - gdyz np. po pol roku wygasaja

lub inna opcja

- inny hosting nie wordpresss.com
- instalacja na nim wordpressa motyw itp znow
- i newsy tworze z muza np. Paluch - Niebo (2012), wewnatrz newsa tracklista i ofc linki do pobrania z zewnetrznych serwerow rapidshare czy turbobit albo podobnych przykrytych jakims skraczaczem linkow.

Bo widze jest pelno blogow z linkami do gier, filmow i mp3 ale jak po pol roku albo nawet i poltora mam miec problemy prawne to niema sensu..

więc pytanie brzmi, jak z organizować bloga z linkami do gier, filmow i mp3 jak najbardziej bezpiecznie?

Prosiłbym o wypowiedź osób doświadczonych, wiedzących konkrety a nie założenia i teorie, bo teorie i tezy są w calym necie a szczegolnie forum prawnym, nikt nie pisze konkretnie tylko wszystko sie chowa pod "prawdopodobnie" "chyba" "mozliwe iz".
ten temat na przyszlosc sie przyda wszystkim innym ktorzy nie doczekali sie odpowiedzi a moze tutaj padnie.


RE: Blog z linkami typu rapidshare, turbobit a prawo - gringoooo - 21-02-2013 16:55

wyślij mi na PW gg to ci wytłumaczę.


RE: Blog z linkami typu rapidshare, turbobit a prawo - lolekxp - 24-02-2013 13:12

hmm kolega dotad sie nie odezwal, jesli ktos cos wie w tej sprawie prosze pisac w tym temacie, przyda sie innym na przyszlosc Smile dzieki
pozdrawiam,


RE: Blog z linkami typu rapidshare, turbobit a prawo - Max998 - 24-02-2013 13:19

Z tymi kawałkami MP3 to też się często zastanawiałem szczerze mówiąc.
Lecz co jak co ale ze wrzucaniem plików MP3 można chyba mieć największe problemy z prawem nawet jeśli są pobrane ze strony gdzie można je pobierać za darmo. I tak łamiemy prawo później chcąc brać za ściągnięcie pieniądze.. Angry