Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
goldenbattles (gra przeglądarkowa) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: goldenbattles (gra przeglądarkowa) (/Temat-goldenbattles-gra-przegladarkowa-65140)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


RE: goldenbattles (gra przeglądarkowa) - marianzarabiaka - 31-05-2013 21:37

Czy jest w Warszawie jakaś praca czy trzeba emigrować? Jeśli tak to ta gra jest jeszcze bardziej realistyczna Cool


RE: goldenbattles (gra przeglądarkowa) - Kapelon - 31-05-2013 22:22

Zapraszam do gry i dołączajcie do grupy na FB https://www.facebook.com/groups/goldenbattles/.
Zarejestruj się z refa http://www.goldenbattles.com/referrer/Raydetth, moim refom wyśle poradnik PDF wyjaśniający wszystko.


RE: goldenbattles (gra przeglądarkowa) - jabolek1991 - 31-05-2013 23:32

Można emigrować Smile Praca w Pl już powoli rusza, teraz będę motał maszyny do firm i zaczynam produkować napoje, broń, domy i ciuchy, żeby prestige podnosić Smile

Głosować na mnie na prezydenta! Smile


RE: goldenbattles (gra przeglądarkowa) - marianzarabiaka - 01-06-2013 10:22

Jabolek1991 gdzie mogę na cb zagłosować bo widzę twoją kandydaturę ale mogę tylko zobaczyć szczegóły


RE: goldenbattles (gra przeglądarkowa) - jabolek1991 - 01-06-2013 15:46

Nie wiem gdzie się właśnie głosuje ale wydaje mi się, że dziś można kandydować a dopiero jutro będzie głosowanie Smile

Coraz więcej pracy w Polsce, już niedługo będzie praca dla wszystkich, wiec warto grać Smile


RE: goldenbattles (gra przeglądarkowa) - ciapsik11 - 28-06-2013 20:37

Gra w 100% godna polecenia ,nie dość ,że można zarobić to jeszcze (chociaż mnie) niesamowicie wciągnęła Smile bardzo rozbudowana. Miałem na początku parę problemów ,ale wszystko mi wytłumaczył Jabolek i niezmiernie pomógł w rozwoju postaci.


RE: goldenbattles (gra przeglądarkowa) - Knight97 - 28-06-2013 20:40

jabolek... gdzieś ten nick słuszałem... admin astronomium.pl ??


RE: goldenbattles (gra przeglądarkowa) - kasass - 29-06-2013 12:57

wyplacaliscie już ile wam zajeło zarabianie do minimum ?? to moze sie zapisze wkoncu sa wakacje


RE: goldenbattles (gra przeglądarkowa) - jabolek1991 - 29-06-2013 17:30

Zyski w takich grach nie są widoczne od razu, przez pewien okres trzeba rozwinąć swoją postać, nabić trochę lvla zabijając alienów i wtedy zaczyna się fajny zarobek, bo dostajemy dużo więcej za codzienną pracę niż na samym początku. Admin jest solidny robi fajne eventy, i ma bardzo dobry kontakt z graczami na shoutboxie. Ja wiem, że większość Polaków liczy, że kliknie 2 razy dziennie i zaraz wypłaci 50 euro ale to nie tak. Liczy się fajna, zgrana ekipa, pomagamy sobie wszyscy na grupie na fb i polskim chacie w grze, co chwilę dodawane są nowe rzeczy w grze, jak dla mnie lepiej grać w taką grę ekonomiczną/rpg z możliwością wypłacenia uzbieranej kasy niż te głupie gry na fb czy innych stronach Smile

Potrzeba nam więcej aktywnych graczy i pracowników w Naszej ePolsce, żeby szybciej produkować różne pomocne rzeczy w lepszym zarabianiu.

Zapraszam chętnych na pw po refa, a każdemu poświęcę chwilę na wytłumaczenie i odpowiedzenie na nurtujące pytania Smile


Odp: RE: goldenbattles (gra przeglądarkowa) - mmichal013 - 29-06-2013 17:44

(29-06-2013 17:30)jabolek1991 napisał(a):  Admin jest solidny robi fajne eventy, i ma bardzo dobry kontakt z graczami na shoutboxie.
Tak zapytam jakie eventy organizuje admin ? Gdzie można znaleść o tym jakieś info ? Big Grin


Wysłane z mojego Blade za pomocą Tapatalk 4