Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
goldenbattles (gra przeglądarkowa) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: goldenbattles (gra przeglądarkowa) (/Temat-goldenbattles-gra-przegladarkowa-65140)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


RE: Golden Battles - zarabianie przez granie - olekn1 - 17-10-2014 20:57

(17-10-2014 20:53)maax6 napisał(a):  Zapisany z refa.

Niestety nie mogę zawalczyć więcej niż 4 razy bo skończyła mi się stamina. Mam 1/5 a minimum na walkę to niby 2. Jak to można zwiększyć? Czy na początku tak po prostu jest? Bo pisałeś: "Walczcie minimum 40 razy dziennie".

Walczysz z Alienem Golden Bug czycoś takiego (0 poziom) i za to dostajesz potki staminy (maksymalnie 0.1 staminy za potkę) W tekście jest napisane jak tego użyć Wink


RE: Golden Battles - zarabianie przez granie - olekn1 - 18-10-2014 11:59

Ogarnie może ktoś macro do walki z Golden Bug Alienem ;p?


RE: Golden Battles - zarabianie przez granie - olekn1 - 18-10-2014 18:24

Dobra już mam bocika do nabijania staminy Lol Jak ktoś chce to podrzucę, ale na razie nie jest doskonały


RE: Golden Battles - zarabianie przez granie - Sulmah - 18-10-2014 20:28

(18-10-2014 18:24)olekn1 napisał(a):  Dobra już mam bocika do nabijania staminy Lol Jak ktoś chce to podrzucę, ale na razie nie jest doskonały

Ja niestety nie dam rady już skorzystać. Za wysoko z poziomem wlazłem.


RE: Golden Battles - zarabianie przez granie - olekn1 - 19-10-2014 09:46

Dobra ktoś chciał bota na pw, ale ma skrzynkę zajętą, więc napisze tutaj.

"WinParrot, nagrałem ruch myszy i zapętliłem, robi max. 3 walki na minute. Ściągnij sobie ten program to pomogę napisać ci tego bota, bo wszystko zależy od rozdzielczości ekranu, układu ikon itp."


RE: Golden Battles - zarabianie przez granie - Montresor - 19-10-2014 19:25

Ile mniej więcej trzeba grać dziennie i przez jaki okres żeby dostać jakąś wypłate?


RE: Golden Battles - zarabianie przez granie - olekn1 - 26-10-2014 09:18

@[Sulmah] czemu nie napisałeś, że na 6 lvl zerują się kapsułki ze staminą? Straciłem ich ponad 1500 Undecided Da się jakoś zdobyć łatwo te kapsułki jeszcze ;p?


RE: Golden Battles - zarabianie przez granie - Sulmah - 04-11-2014 18:34

(26-10-2014 09:18)olekn1 napisał(a):  @[Sulmah] czemu nie napisałeś, że na 6 lvl zerują się kapsułki ze staminą? Straciłem ich ponad 1500 Undecided Da się jakoś zdobyć łatwo te kapsułki jeszcze ;p?


Czemu nie napisałem? Bo o wszystkim nie da się napisać od razu. Poza tym ja wcale nie doradzałem zbierania tych kapsułek w nieskończoność. Powinien Ci o tym napisać ten co Ci to poradził. Odzyskać się ich nie da. Można tylko skasować konto i zacząć jeszcze raz.


RE: Golden Battles - zarabianie przez granie - Krakersik - 04-11-2014 18:41

No właśnie napiszcie coś o zarobkach. Ile i przez jaki czas trzeba je zbierać? Wiem że to gra a kasa przy okazji ale już dawno nie bawię się w przeglądarkowe bajki...


RE: Golden Battles - zarabianie przez granie - Srogo - 12-11-2014 19:49

Czyli mam rozumieć, że wypłacać można tylko z Euro, a 1 Euro+1100 PLN?