Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabiaj ponad 100 zł na jednym koncie facebook poradnik - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Zarabiaj ponad 100 zł na jednym koncie facebook poradnik (/Temat-Zarabiaj-ponad-100-zl-na-jednym-koncie-facebook-poradnik-65132)

Strony: 1 2 3


Zarabiaj ponad 100 zł na jednym koncie facebook poradnik - hariti - 19-02-2013 12:24

1.Nazwa przedmiotu : Zarabianie na kontach facebook
2.Opis przedmiotu : Poradnik opisujący jak zarobić ponad 100 zł na jednym koncie facebook
3.Zdjęcia :
4.Kontakt : PW gg 45837923
5.Cena : 40 zł
6.Sposób zapłaty za przedmiot : Przelew Bankowy

Witam serdecznie. Pewnie wielu użytkowników zastanawiało się dlaczego kilka dni temu skupiłem kilkadziesiąt kont facebook z dużym stażem Big Grin

Opracowałem metodę pozwalającą zarabiać ponad 100 zł za jedno konto na facebooku. W ciągu miesiące bez problemu możemy poprowadzić 5 takich kont więc zysk to około 500 zł / miesiąc.

Poradnik skierowany do początkujących i średnio-zaawansowanych earnerów - trzeba włożyć trochę pracy, ale efekty są właściwie pewne.


Tylko 10 sztuk

Konto na allegro bardzo pomaga, ale nie jest konieczne (przedstawiam w poradniku inne metody spieniężenia konta)


Dowody zarobku

[Obrazek: kpiszczek.jpg]

[Obrazek: urkt.jpg]

Poradnik oczywiście podeślę do recenzji


RE: Zarabiaj ponad 100 zł na jednym koncie facebook poradnik - mikiniki - 19-02-2013 12:27

No ciekawe... Jakieś upusty dla pierwszej sztuki jak coś to będę chętny...


RE: Zarabiaj ponad 100 zł na jednym koncie facebook poradnik - hariti - 19-02-2013 12:29

Ok pierwsza sztuka idzie za 30 zł Smile


RE: Zarabiaj ponad 100 zł na jednym koncie facebook poradnik - RipRidah - 19-02-2013 12:30

daj link do konta na allegro


RE: Zarabiaj ponad 100 zł na jednym koncie facebook poradnik - Madroxx - 19-02-2013 12:30

Oddaj do recenzji

http://allegro.pl/show_user.php?uid=17634448&type=fb_all&feedback_type=fb_recvd_all

[Obrazek: dvxi.jpg]

Czy to nie Twoje konto ?


RE: Zarabiaj ponad 100 zł na jednym koncie facebook poradnik - CMRR - 19-02-2013 12:31

Odradzałbym kupowania kota w worku


RE: Zarabiaj ponad 100 zł na jednym koncie facebook poradnik - mikiniki - 19-02-2013 12:35

(19-02-2013 12:31)CMRR napisał(a):  Odradzałbym kupowania kota w worku

Jak będzie recenzja oczywiści wydam te 30PLN jak będzie to "pewniak"


RE: Zarabiaj ponad 100 zł na jednym koncie facebook poradnik - hariti - 19-02-2013 12:35

Ripridah nie mogę podać konta, bo wszyscy zaczęliby kombinować o co może chodzić w moim sposobie

Madroxx To moje stare konto, pozyskiwaniem fanów również się zajmuje jednak nie tego dotyczy poradnik
Oddam do recenzji dziś wieczorem. Pierwsza sztuka 30 zł zapraszam na gg


RE: Zarabiaj ponad 100 zł na jednym koncie facebook poradnik - szpilmen - 19-02-2013 12:47

to czekamy ! Smile też kupię poradnik bo mam z 300 kont facebook, jak coś możemy też się dogadać jeśli jesteś chętny to PW.


RE: Zarabiaj ponad 100 zł na jednym koncie facebook poradnik - RipRidah - 19-02-2013 12:52

O ile mi wiadomo....

1. Konto zawieszone/ Zbanowane na portalu allegro.pl nie moze byc odblokowane.
2. Twoje dane zostaja u nich w bazie, a to jest rownoznaczne z tym ze drugiego konta nie mozesz zrobić.
3. Multikonto jest wykluczone i banuja je odrazu w miejsca.
4. NIe dasz linka do profilu z komentarzami to tym bardziej cie wstawia w szara strefe

5. Moje zdanie : Przekręt.