Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Melex - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Ocena Handlarzy (/Forum-Ocena-Handlarzy-249)
+---- Wątek: Melex (/Temat-Melex-65124)



Melex - dnochar - 19-02-2013 10:37

Witam,
Niestety mialem nieprzyjemnosc dokonywac transkakcji z tym uzytkownikiem. Dokonal mi przelewu moneybookers-mbank z innego banku na ktory bede czekal tyle ile na przelew bezposrednio z mb. W praktyce zaplacilem mu 13 zl za transakcje ktora jest warta 7 ale sam jestem sobie winien gdyz nie dosc wyraznie powiedzialem ze potrzebuje gotowki na juz. Nie to jest problemem, poprosilem o 2 transakcje i tutaj juz zarzadal prowizji 31% a na moj ostry sprzeciw plakal ze wysle rozmowe do admina. Moja opinia kretacz i dupek.


RE: Melex - CMRR - 19-02-2013 11:08

Dodaj screeny rozmów na PW.


RE: Melex - dnochar - 19-02-2013 11:13

Screen z rozmowy:
[Obrazek: 1z1y2vc.jpg]
Istnieje jeszcze szansa ze mnie okradl nie wysylajac pieniedzy wcale ale to sie okaze


RE: Melex - Melex - 19-02-2013 11:14

Przelew idzie, także nie masz co narzekać na mnie.

Nie napisałeś że to ma być szybki przelew - Twoja wina. Admin rozpatrzy.


RE: Melex - dnochar - 19-02-2013 11:17

(19-02-2013 11:14)Melex napisał(a):  Przelew idzie, także nie masz co narzekać na mnie.

Nie napisałeś że to ma być szybki przelew - Twoja wina. Admin rozpatrzy.

naciagnales mnie noobie a pozniej chciales jeszcze mocniej wydymac. Ludzie uwielbiaja robic transakcje z ludzmi takimi jak ty


RE: Melex - Melex - 21-02-2013 00:03

i jak tam przelew? Smile