Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Turbobit - brak wypłaty - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Turbobit - brak wypłaty (/Temat-Turbobit-brak-wyplaty-65105)



Turbobit - brak wypłaty - michalek2244 - 18-02-2013 20:27

Wypłatę zleciłem 3 stycznia od miesiaca jest status paid, kase z konta zabralo a w banku nie mam. Co zrobic ?


RE: Turbobit - brak wypłaty - patryk0407 - 18-02-2013 22:06

jeśli masz plan PPS a premki wpadły za sms lub przelew to sie duzo dluzej czeka na wyplate Smile


RE: Turbobit - brak wypłaty - lolekxp - 19-02-2013 18:50

45 dni roboczych, ale kolega u gory chyba mial na mysli ze z planem PPS dluzej sie czeka na zlecenie pieniędzy do wyplaty z tego planu, w balance masz sume ogolna i sume mozliwa do wyplacenia, a jak od miesiaca masz status paid to upewnij sie lepiej czy dobrze masz wpisane dane na ktore maja Ci wyplacac pieniadze i nie zrobiles literowki... bo turbobit jest 100% wyplacalny, wspolpracowalem z nimi 8 miesiecy i nigdy mnie nie oszukano, raz mialem problem ze kupilem sobie premke dwa razy za sms 30zl i stracilem 60zl a premium nie mialem to live support ktory tez Ci polecam bardzo mi pomogl i mi 2 premki aktywowali "recznie".

Pozdrawiam,


RE: Turbobit - brak wypłaty - michalek2244 - 20-02-2013 16:42

Zły adres e-mial wpisalem... Czy da się jakoś odzyskać tą kase co na zly e-mail poszlo?


RE: Turbobit - brak wypłaty - Kzn - 20-02-2013 16:55

@up
Oczywiście, że nie.
A teraz ktoś jest szczęśliwy o kilka $$$ Big Grin


RE: Turbobit - brak wypłaty - michalek2244 - 20-02-2013 17:00

e-mail byl dobry tylko zamiast @gmail bylo @gmial to raczej do nikogo to nie poszlo


RE: Turbobit - brak wypłaty - noutilus - 23-02-2013 15:51

Raczej nie doszło ale kasa została wypłacona, czyli albo TB wysłało środki i poszły na marne albo nie wysłali bo wiedzieli że adres jest niepoprawny i postanowili uwzględnić że wysłali.

Napisz do supportu może da się jeszcze coś zrobić z tą sprawą.
http://support.turbobit.net/index.php?


Turbobit - brak wypłaty - Artinesse - 01-03-2018 23:44

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.