Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Nowość] System-wymiany.com Zarabiaj lub zdobywaj fanów za darmo! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Nowość] System-wymiany.com Zarabiaj lub zdobywaj fanów za darmo! (/Temat-Nowosc-System-wymiany-com-Zarabiaj-lub-zdobywaj-fanow-za-darmo-65097)

Strony: 1 2


[Nowość] System-wymiany.com Zarabiaj lub zdobywaj fanów za darmo! - BlackDead - 18-02-2013 19:06

[Nowość] System-wymiany.com Zarabiaj lub zdobywaj fanów za darmo!

Jest wiele sposobów na zdobywanie punktów:
1. Płatne zadania
2. Klikanie lubię to
3. Reklamy
sz punkty wymienne na pieniądze!
4. Autosurf

Link Polecający : http://system-wymiany.com.pl/ref-2.html
Czysty link :http://system-wymiany.com.pl



Jeśli dodałem to w złym dziale to proszę o przeniesienie tego


RE: [Nowość] System-wymiany.com Zarabiaj lub zdobywaj fanów za darmo! - aero2 - 18-02-2013 19:23

Tani skrypt z Allegro z beznadziejną domeną .com.pl

Layout nieogarnięty, aby tylko był.

Do tego FAQ woła o pomstę do nieba, brak regulaminu.

Jednym słowem, szkoda czasu na twoją stronę.


RE: [Nowość] System-wymiany.com Zarabiaj lub zdobywaj fanów za darmo! - BlackDead - 18-02-2013 21:13

Nie narzekaj bo strona dopiero wystartowała i służy przede wszystkim do zdobywania fanów,więc czego chcesz więcej.A i to nie jest moja strona


RE: [Nowość] System-wymiany.com Zarabiaj lub zdobywaj fanów za darmo! - Rogeros - 18-02-2013 21:21

Patrząc na sam FAQ odechciewa się rejestracji, jesli chcesz wypłate napisz maila, czysty brak profesjonalizmu.


RE: [Nowość] System-wymiany.com Zarabiaj lub zdobywaj fanów za darmo! - kobra05 - 18-02-2013 21:47

Dziwnie wygląda ta strona to fakt . Błędy w pisoni np: wyloguj siA , cišgu, Przejdz na strone glowna , Zobaczymy ile pociągnie ja mu daje ok 1 miech ale powodzenia. Ale kupić punkty można ale jaja hehhe 1 raz widze taka strone


RE: [Nowość] System-wymiany.com Zarabiaj lub zdobywaj fanów za darmo! - bolo9797 - 18-02-2013 22:55

Hmmmm pkt mozna kupic praktycznie wszedzie...


RE: [Nowość] System-wymiany.com Zarabiaj lub zdobywaj fanów za darmo! - kalutor - 18-02-2013 23:42

Jaka piękna tragedia... Jakieś siedemnaście lat temu, kiedy zaczynałem ciułać pierwsze centy - pewnie bym się skusił...

------------------------------------------------------
1) Nie dodawać stron dla nas konkurencyjnych!
2) Proszę nie dodawać śmieciowych stron i fanpage'y
------------------------------------------------------ Aż chciałoby się szpetnie zakląć...


RE: [Nowość] System-wymiany.com Zarabiaj lub zdobywaj fanów za darmo! - BlackDead - 19-02-2013 14:42

Na stronie jest jeszcze dość błędów do poprawienia,ale życzę właścicielowi aby jakoś rozkręcił tą stronkę.


RE: [Nowość] System-wymiany.com Zarabiaj lub zdobywaj fanów za darmo! - skorpion09 - 20-02-2013 21:24

Z tej strony admin tej strony.

Dziękuję za wszystkie uwagi i spostrzeżenia. Co do "tani skrypt z allegro" też się zgadzam, to jest mały projekt, mała inwestycja, więc nie stawiałem na nic lepszego.

Ogólny wygląd został zmieniony, dominuje szarość, więc te niebieskie elementy, które były po prostu "prostackie" zostały wyeliminowane. FAQ dopracowane, a z brakiem profesjonalizmu w sferze wymiany punktów także uporałem się.

Jestem otwarty na dalsze sugestie i pozdrawiam.


RE: [Nowość] System-wymiany.com Zarabiaj lub zdobywaj fanów za darmo! - BlackDead - 26-02-2013 00:19

Na stronie już wiele zmieniono więc zapraszam nowych użytkowników do rejestracji.