Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Automatyczne przyjmowanie do znajomych na fb - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: Hide Kosz (/Forum-Hide-Kosz-271)
+---- Wątek: Automatyczne przyjmowanie do znajomych na fb (/Temat-Automatyczne-przyjmowanie-do-znajomych-na-fb-65095)



Automatyczne przyjmowanie do znajomych na fb - Driver494 - 18-02-2013 18:53

Właśnie pracuje nad prostym skryptem który automatycznie akceptuje zaproszenia do znajomych na fb.

Bota/automat mam zamiar dać ludziom za darmo.

Potrzebuje do pomocy osobę która ma konta na Facebooku i dużo zaproszeń do akceptowania. Nie mogę sam tego testować bo mam komputer przygotowany do pracy ze skryptem a ma przecież działać u wszystkich. Smile

Piszcie do mnie na gg:9819819


RE: Automatyczne przyjmowanie do znajomych na fb - MartinS - 18-02-2013 18:55

http://scr.hu/0yhb/jxuuz Zgłaszam się.


RE: Automatyczne przyjmowanie do znajomych na fb - Driver494 - 18-02-2013 19:03

surfer0700 pierwszy zgłosił się na gg. Jak dobrze pójdzie to program wstawię już jutro.


RE: Automatyczne przyjmowanie do znajomych na fb - minister1234 - 19-02-2013 01:02

Powodzenia w pisaniu. W VB piszesz..?


RE: Automatyczne przyjmowanie do znajomych na fb - Driver494 - 19-02-2013 11:04

Autoit.
Dziwna sprawa bo surfer0700 mówi, że skrypt anuluje zaproszenia zamiast akceptować mimo, że u mnie normalnie działa. beka

Póki co ciemno to widzę.


Automatyczne przyjmowanie do znajomych na fb - Admin - 10-05-2013 11:15

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.