Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Youtube - nieznośne usuwanie kont . - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: YouTube (/Forum-YouTube-454)
+--- Wątek: Youtube - nieznośne usuwanie kont . (/Temat-Youtube-nieznosne-usuwanie-kont-65063)



Youtube - nieznośne usuwanie kont . - Aleksy Zieliński - 17-02-2013 23:49

Witam , na wstępie chciałem zacząć od tego , iż zmagam się z zarobkiem na ppa już sporo czasu . Zarabiam małe sumy ,ale nie w tym problem , ponieważ mam wiele pomysłów i chęci , lecz jest jeden mały problem , a mianowicie bany na youtube.com . W tym momencie mam do was prośbę , czy znacie jakieś sposoby , aby mniej czepiali się moich filmików . Na youtube jest tysiące podobnych , które stoją po 7msc , a ci potrafią mi po 3 dniach wykryć i usunąć . Na jednym koncie miałem 10 filmów usunęli . 2 dni temu robiłem od nowa , liczba wynosiła 7 i znów mi usunęli , proszę o pomoc , jakieś porady , jeżeli w ogóle takie istnieją , jeżeli nie to przepraszam , za bezsensowny post. Z góry dziękuje .Pozdrawiam Big Grin


RE: Youtube - nieznośne usuwanie kont . - Mksuzi - 17-02-2013 23:51

Wrzucaj filmiki na nowe konta - tylko twórz je z zmiennym IP.

Oni cię po IP namierzają.


RE: Youtube - nieznośne usuwanie kont . - surfer0700 - 17-02-2013 23:52

1.
Dobrym sposobem jest posiadanie konta na YouTube, które ma więcej niż 2 dni Tongue
Mówię tutaj o np. kilkumiesięcznym koncie. Najlepiej gdyby takowe konto posiadało już wcześniej wgrany filmik.
Moje filmiki stoją właśnie na takich kontach, i jeszcze żadnego z tych konta mi nie usunięto.

2.
Zbieraj lajki do filmików.
Dobrze jest mieć więcej lajków niż łapek w dół Tongue
Bo łapki w dół + flaga = usunięcie filmiku.

3.
Jeżeli używasz tego konta do filmików, to używaj go tylko do tego.
Nie spamuj i w żaden sposób nie łam regulaminu YouTube.


RE: Youtube - nieznośne usuwanie kont . - Aleksy Zieliński - 18-02-2013 00:23

Dziękować . Jeszcze tylko 2 pytanka .
1 . Mam program do zmiany ip , działa ładnie . Więc gdy będę go używał w czasie dodawania filmików , to wgl mi coś to da ? , czy raczej to nie potrzebne .

2 . Czy unikać tagów i bonus tagow , i opisów skopiowanych z różnych bloogow ?


RE: Youtube - nieznośne usuwanie kont . - surfer0700 - 18-02-2013 00:27

1. Nie. IP zmieniaj przy tworzeniu kont.
2. Tagi śmiało dodawaj, jednak lepiej gdybyś opisy pisał swoje.


RE: Youtube - nieznośne usuwanie kont . - Aleksy Zieliński - 18-02-2013 13:14

Dzięki wielkie , nie chce zakładać nowego tematu Big Grin , więc jeszcze o coś zapytam .
The video violates the terms of use. - takie coś mi wyskakuje przy dodawaniu filmiku , zrobiłem konto z innym ip , dawniej youtube nie miał tak dobrego bota ^^ . Znacie sposoby jak to ominąć ?


RE: Youtube - nieznośne usuwanie kont . - daniel42na - 18-02-2013 13:16

Jeśli wrzucasz film który kiedykolwiek był już na YT, a dodatkowo został zbanowany zostaje on automatycznie rozpoznany i unicestwiony.
Przytynij początek/koniec filmu, delikatnie go edytuj, zmień nazwę pliku, staraj się w opisie nie dawać tego samego linku co kiedyś (użyj skracacza typu tnij.us)


RE: Youtube - nieznośne usuwanie kont . - Aleksy Zieliński - 18-02-2013 18:38

Dziękować , a mogę ucinać w http://goo.gl/ ? .Jestem do niego przywiązany ^^ Wink


RE: Youtube - nieznośne usuwanie kont . - Qwik - 18-02-2013 18:46

Tak.


RE: Youtube - nieznośne usuwanie kont . - Aleksy Zieliński - 18-02-2013 19:04

Przepraszam , ale w trakcie wgrywania filmów , przychodzą mi do głowy pytania .
Po tym pytaniu temat do zamknięcia Wink . Czy jak wgram 1 film czy 10 w godzine , to ma to coś wspólnego z bootem youtube , może mnie uznać jako potencjalnego spamera ? , czy coś ? Big Grin